logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kidkraft Domek Dla Lalek Barbie Uptown Światło I Dźwięk 65833. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kidkraft Domek Dla Lalek Barbie Uptown Światło I Dźwięk 65833.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kidkraft Domek Dla Lalek Barbie Uptown Światło I Dźwięk 65833 liczba opinii klientów wynosi 17, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.10.2020

Dużo składania, winda ciężko chodzi, basen-suoer fajny, ciekawy pomysł, ale przy zabawie dzieci wolą odstawić go z boku, gdyż z przodu przeszkadza; mebelki -czad.., szkoda jednak, że te kuchenne w większości narysowane, inne wystarczająco /niektóre mebelki - od środka drewno przyniszczone,/....ogólnie jednak Domek robi wrażenie Wow!,..dlatego polecam..., dzieciaki ze świetlicy szczęśliwe.., a ja z chęcią wszystkie dostępne domki z Kidkraft na żywo bym zobaczyła,bo być może inny byłby jeszcze lepszy,...-jednym słowem ciężko było się grupie zdecydować wyłącznie na podstawie zdjęć czy filmików w sieci. Nie mniej jednak bogaty wybór domków z Kidkraft jest wart uwagi.
jeszcze

19.11.2020

Domek jest solidnie wykonany. Wygląda identycznie jak na zdjęciach a nawet jest ladniejszy :) super, że mogą się nim bawić 2 osoby jednocześnie a nawet 3 bo jest naprawdę duży i tak jak u moich dziewczyn nareszcie nie ma żadnych przepychanek i płaczu że teraz moja kolej na zabawę tylko bawia sie nim razem. I duży plus że basen można wysunąć i postawić w innym miejscu bo jeśli dziecko jest jeszcze małe to nie musi na palcach stawać tylko ładnie wszędzie dostaje bez problemu.

15.4.2021

Wkoncu Barbie maja swoj dom! Produkt wysokiej jakości. Jest naprawdę sporych rozmiarów. Uwagi: okna powinny mieć uchylane okiennice, brak garażu i trochę mało mebelków. Musiałyśmy dołożyć swoje -szczegolnie brak regału u kuchni. Ale sam domek Super!

29.12.2020

Piękny ogromny domek. Nie spodziewałam się że aż tak. Dzieci zachwycone m wszystko porządnie wykonane, duże lalki mieszcza się bez problemu, polecam

17.1.2020

Przepiękny domek, radość nieoceniona, barfzo dobra jakość produktu. Polecam gorąco :)

13.11.2019

Super domek. Czas składania ok 2.5 h 2 osoby. Dobrze wykonany. Córka zadowolona

4.6.2021

Produkt zgodny z opisem. Bardzo solidny i ładny. Polecam

23.11.2020

Szybka i sprawna obsługa ,sprzedawca godny polecenia

12.12.2018

super dobra jakosc dobry kontakt

24.6.2019

dziecko jest szczęśliwe
Warunki usługiPolityka prywatności