logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Klipsch RP-500 M czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Klipsch RP-500 M czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Klipsch RP-500 M czarny liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.4.2020

Graja jako glosniki tylne w kinie domowym, z przodu 5000F i na centralnym 500C. Jestem bardzo zadowolony, efekty surround w filmach sa naprawde dobre. Niezle sobie radza nawet z niskimi zejsciami przy surround’zie. Ciezko cos powiedziec jesli chodzi o muzyke bo nie so tego sa u mnie przeznaczone, ale w przypadku uruchomienia trybu pracy na wszystkich glosnikach przy odsluchu muzycznym fajnie wypelniaja pomieszczenie dzwiekiem.

16.2.2019

Bardzo ładne wizualnie kolumny,jedne z najładniejszych na rynku ,prezentują się naprawdę świetnie,a do tego bardzo ładnie grają w stereo jak i w kinie domowym.Atrakcyjna cena idzie w parze z jakością.Nie są duże a grają jak duże kolumny podłogowe Naprawdę gorąco je polecam.

4.2.2020

Uznana marka. Nic ująć, nic dodać
Warunki usługiPolityka prywatności