logo

Informacje

Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LEGO Star Wars 75324 Atak mrocznych szturmowców. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LEGO Star Wars 75324 Atak mrocznych szturmowców.

Przeczytaj opinie.

Analiza

Dla produktu LEGO Star Wars 75324 Atak mrocznych szturmowców liczba opinii klientów wynosi 9, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół

Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.5.2022

Bardzo przyjemny set do złożenia. Krok z zielonymi 1x1 wydaje się toporny, ale był całkiem do zniesienia - na pewno uspokaja, a nie denerwuje. Jest w tym secie coś z każdego typu setów no i ładnie wygląda na półce.