logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Lirene C+Dpro Vitamin Energy Odżywczy Krem Głęboko Nawilżający Do Cery Suchej i Wrażliwej Dzień i Noc 50ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Lirene C+Dpro Vitamin Energy Odżywczy Krem Głęboko Nawilżający Do Cery Suchej i Wrażliwej Dzień i Noc 50ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Lirene C+Dpro Vitamin Energy Odżywczy Krem Głęboko Nawilżający Do Cery Suchej i Wrażliwej Dzień i Noc 50ml liczba opinii klientów wynosi 9, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.2.2018

Mój ulubiony. Po jego pierwszym użyciu wszystkie inne rozpoczete kremy do twarzy wylądowały w koszu. Dla mnie ma wszystko to, co powinien miec po prostu krem - wyraznie nawilza, to jest to czego moja skora potrzebuje po roznych preparatach wysuszajacych, ale jednoczesnie jest bardzo lekki i nieobciazajacy skory. Z ciekawosci probowalam tez z tej samej serii "krem-żel", który z kolei nie przypadl mi do gustu z uwagi na silne uczucie sciagniecia zaraz po nalozeniu na buzie...nie wiem jak to mozliwe w przypadku kremu nawilzajacego, ale u mnie taka byla reakcja skory twarzy i utrzymywalo sie to do momentu skonczenia calego opakowania. Co prawda po kilkunastu minutach to uczucie scaigniecia mijalo,jednak od kremu oczekuje przede wszystkim uczucia ulgi zaraz po jego nalozeniu, co zapewnia mi "krem" z tej linii.
jeszcze

27.2.2020

Bardzo dobry produkt trudno dostępny skutecznie nawilża i odżywia skórę .

27.2.2020

Bardzo dobry krem skóra jest skutecznie nałwilżona i odżywiona.

26.8.2021

dobry krem za rozsądną cenę. łatwo się wchłania, przyjemny.

23.12.2019

bardzo lekki, dobrze się wchłania, super zapach

29.12.2021

mi odpowiada kupiłam już 3 słoiczek

8.4.2021

Bardzo dobry krem

11.5.2021

Rewelacja

31.12.2019

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności