logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech B110 Silent Czarna (910005508). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech B110 Silent Czarna (910005508).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech B110 Silent Czarna (910005508) liczba opinii klientów wynosi 115, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 113, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.7.2022

Myszka bardzo komfortowa i wygodna. W opisie napisane, że rolka jest gumowa, a jest plastikowa, lecz dla mnie nie sprawia to problemu. Tekstura myszki różni się od modelu M100, który też posiadam i trochę ślizga się ręka na niej, ale to też nie problem. Początkowo zakup miał cel jako prezent na urodziny dla koleżanki, jednak odwołała i mam piątą myszkę. Technologia silent click rzeczywiście działa, nie muszę przeszkadzać klikaniem. Kolor lepszy niż biały (w przypadku M100). Ślizga się perfekcyjnie. Póki co gdy mam wybierać myszki typowo biurowe, zostanę przy Logitechu. To sprawdzona firma.

5.9.2021

Generalnie genialna. Faktycznie cicha. Na przewód świadomie się zdecydowałem, bo chce mieć wreszcie tą pewność, że nie zniknie z ekrany, bo się bateria wyczerpie, albo po jakimś czasie nie przestanie z d**y reagować, tudzież zacznie przerywać. Ku mojemu zdziwieniu kabel pękł. Reklamować ciężko, bo winę raczej mnie przypiszą. Bardzo źle to nie wygląda, ale jednak stało się to od codziennego użytkowania i to zgodnie ze sztuką lekarską. Stan się nie pogarsza i wciąż współpracuje, a minęło kilka miesięcy...

14.5.2020

Nie ma odgłosu klikania i o to mi chodziło, kółko troszkę chodzi topornie, ale można się przyzwyczaić. Na rynku dostępny jest model dokładnie TEJ SAMEJ myszki o sygnaturze M110 Silent w wyższej cenie i różni się tym, że wersja "M" występuje w kolorze szarym, niebieskim i czerwonym...nie bądź łosiem, nie przepłacaj!

21.1.2021

Bardzo fajna myszka przewodowa. Można powiedzieć, że to "standardowa" mysz, ale powiem Wasz szczerze, że jest bardzo dobrze wykonana. Dobrze leży w dłoni, więc bardzo polecam osobom, które nie potrzebują dodatkowych przycisków funkcyjnych.

4.3.2021

Mysz rzeczywiście jest cicha ale środkowe kółko wykonane jest w całości z plastiku i przez to jest mało precyzyjne. Warto wybrać mysz z gumowanym kółkiem scroll-a.

12.10.2020

Jak ja lubię takie urządzenia - proste i spełnia funkcję. Na.plus długi kabel. Faktycznie cicha, można używać w nocy przy dziecku. Leży dobrze w ręce.

9.5.2021

Bardzo czuła myszka, działa na wielu powierzchniach, bardzo ciche przyciski, dobrze działający scroll i dobrze leży w dłonie - warta swojej ceny

28.4.2022

Jestem bardzo zadowolony, pół punktu ujmuję tylko dlatego, że jest tak cicha, iż czasem nie wiem czy w ogóle klikam czy scrolluję ;-)

2.1.2022

Kółko myszy jest plastikowe, mimo że według opisu powinno być gumowe. Pomimo tego mysz jest bardzo wygodna, cicha i trwała. Polecam.

21.2.2021

jakościowo dobra również w środku, cicha klasyczny kształt bez wynaturzeń, dobry sensor blisko kciuka, 1000 dpi, solidny kabel

12.10.2020

Świetna myszka :) Przeogromnym plusem użytkowania jest praca w trybie cichym - ja jestem zachwycona i szczerze polecam :)

2.9.2021

Super cicha i przyjemna w obsłudze. Niestety matowa powłoka w miejscach kliknięć już po paru dniach jest wyślizgana

14.8.2022

ta myszka jest lepsza od tego podświetlanego logitecha który kosztuje ponad stówkę, no i bardzo ciche ma przyciski

26.1.2022

Polecam bardzo cicha. Najlepszy zakup dla męża księgowego. Może klikać dowoli po nocach i już nas nie budzi :D

7.3.2021

Próbowałem inne myszki i były za głośne - ta jest najlepszym kompromisem prostoty i komfortu użytkowania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności