logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech K750 (920-002934). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech K750 (920-002934).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech K750 (920-002934) liczba opinii klientów wynosi 31, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.12.2019

Klawiaturę używam do pracy, nie do grania. Okazała waga jest dla mnie zaletą, klawiatura nie przesuwa się po biurku. W porównaniu z membranowymi, przełączniki klawiszy ułatwiają pisanie, reagują przy mniejszym skoku. Program G HUB działa jak należy, do dodatkowych klawiszy G przypisałem skróty i makropolecenia bez problemu.Instalacja sterowników automatyczna, po wetknięciu mikroportu do gniazda USB prawie natychmiast gotowe do pracy.W trakcie pisania mam wrażenie pracy z klawiaturą maszyny do pisania, słychać uderzenia w klawisze i sprężyny.Podsumowując, polecam.

24.10.2018

Klawiatura jest duża i ciężka, dla mnie to plus. Pewnie leży na biurku i robi wrażenie na żywo. Wysoki skok klawiszy, które są bardzo czułe więc nie musimy naciskać ich do końca. Idealna nie tylko do grania ale i dużej ilość pracy biurowej. Ja na dodatkowych klawiszach zapisałem sobie skróty takie jak CTRL+C, CTRL+V, CTRL+X, CTRL+A, co naprawdę ułatwiło mi pracę. Pisząc na niej mam nieco odczucia maszyny do pisania. :) Cenię sobie również klawisze multimedialne, które działają z programem Spotify.Polecam nie wymieniłbym na żadną inną.

12.11.2016

Klawiatura bardzo cienka, wygodna, cicha, klawisze o małym skoku, działała skutecznie przez kilka lat bez problemów - do pierwszego, gruntownego czyszczenia klawiszy specjalną pianką do klawiatur...Mimo dosyć szczelnej konstrukcji (gumki stykowe sklejone z płytą, powinny być odporne na wilgoć) klawiatura dostała zwarć wewnętrznych uniemożliwiających pracę.Nie pomogła rozbiórka klawiatury i czyszczenie płyty stykowej.Klawiatury z klawiszami standardowymi czyszczone są wielokrotnie pianką do klawiatur i działają bez problemów.

7.8.2020

Czy są znacznie lepsze klawiatury przewodowe w znacznie niższych cenach? Tak.Ale jeśli ktoś lubi mechaniczny klik i potrzebuje czegoś bezprzewodowego - polecam z całego serca. W niższe modele klawiatur bezprzewodowych udających mechaniczne nie polecam celować.Jeśli ktoś nie jest top-tier graczem (podkreślam słowo top-tier), opóźnień raczej nie poczuje. Baterie trzymają długo, soft jest ok.

9.2.2021

Moja wymarzona klawiatura bez kabli. Już nie muszę poprawiać i bawić się z kablami żeby nie przeszkadzały. Funkcjapisania na telefonie też jest przydatna dla kogoś kto szybko pisze na klawiaturze. Dwa minusy: brak oświetlenia i przywciskaniu klawiszy słychać coś w stylu echa sprężyn czy blachy, lecz przy intensywnej rozgrywce to nie zwraca się na touwagi.

2.4.2018

Klawiatura bezprzewodowa. Mega, mega gratulację dla Logitech.Zero ścinek, szybka praca reakcji, mechaniczna, prosty w obsłudze program, można połączyć z komórką, tabletem. Jeden przełącznik, który wyłącza klawiszę WINDOWS!Nie będę się rozpisywał tyle co w myszcę G603, ale jestem bardzo zadwolony

28.2.2020

Klawiatura jest rewelacyjna. Solidna, ciężka, nie przesuwa się na biurku. Bardzo wygodna podkładka pod nadgarstki, świetny układ i jakość samych klawiszy mechanicznych.Dzięki łączności bezprzewodowej + bluetooth pozwala na bardzo szybkie przełączanie między np. komputerem a laptopem.

29.8.2018

Wydaje mi się, że jest to jednak z najlepszych klawiatur jakie posiadałem do tej pory. Jedyną wadą są rachityczne nóżki. Ale sposób ładowania, powiadamiania poprzez aplikacje o stanie naładowania, ale przede wszystkim niezwykle wygodne klawisze są wspaniałe. Idealna dla pisarzy.

22.7.2018

Klawiatura jest na prawdę świetna. Mimo że obiętościowo jest większa o dodatkową podstawkę na oparcie nadgarstków, ze względu na jej bezprzewodowe połączenie z kompem z możliwością przyspieszenia i budowę klawisze wybrałbym ja ponownie!

24.11.2020

Klawiatura dla specyficznego klienta. Niby gamingowa, ale bez podświetleń. Posiada praktyczne przyciski. Przez swoją wagę i prosty wygląd sprawia wrażenie solidnej. Spełniła moje oczekiwania.

26.4.2020

Trwała konstrukcja.działa bez zarzutów.Brak podświetlania może być niewygodny podczas rozgrywki wieczorami i nocą.

16.7.2022

Świetna jest, w mój gust trafiła 100%. Ale trzeba przyznać że przeznaczona dla specyficznej grupy klientów

1.2.2021

klawiatura bez żadnych podświetlęn rgd, na baterii trzyma ok 1,5 roku także bardzo jestem zadowolony.

12.11.2020

super kalwiatura, nie za glosny klik, po sparowniu z telefonem, przelacza sie bardzo szybko.

30.10.2020

Spełnia swoje funkcje. Dobrze wykonana. Trochę głośna ale to przez mechaniczny system

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności