logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MK540 Advanced czarne (920-008685). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MK540 Advanced czarne (920-008685).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MK540 Advanced czarne (920-008685) liczba opinii klientów wynosi 203, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 9, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 41, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 53, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 39, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.5.2018

Przy komputerze pracuję zawodowo i dobrze działająca klawiatura i myszka to u mnie podstawa. Zależało mi na dobrej konstrukcji w sensownej cenie. Na ten moment stwierdzam, że zrobiłem dobry zakup. Ale od początku.Klawiatura:- otrzymana klawiatura posiada układ quasi-brytyjski, tj. podłużny enter oraz podwojone klawisze „\|” - jeden za cudzysłowem drugi obok Shifta. Wiem, że dla niektórych może być to pewna przeszkoda, więc lojalnie informuję.- waga oraz elementy stabilizujące bardzo dobre; klawiatura nie przesuwa się podczas pracy, więc pewnie się z niej korzysta- urządzenie ma mechaniczny wyłącznik (super), diodę sygnalizującą wciśnięcie klawisza Caps Lock oraz wskaźnik naładowania baterii (zielony - ok,czerwony - wymień)- klawiatura posiada klawisz Fn, który daje dostęp do kilku przydatnych funkcji, niektórym może brakować jednak prawego klawisza Windows oraz przycisku menu (wywoływany przez kombinację Fn+Prawy Ctrl)- klawisze są przyjemne w dotyku, nie miałem najmniejszego problemu z przyzwyczajeniem się do nowej klawiatury; podpórka pod nadgarstki robi robotę, skok klawiszy odpowiedni, przypomina nieco klawiatury laptopowe - dla fanów klawiatur mechanicznych, czy klasycznych konstrukcji typu IBM Model M się nie sprawdzi- głośność dla mnie jest w porządku - jest na tyle cicho, że można śmiało działać do późna. Wszystkie inne klawiatury jakie miałem były zdecydowanie głośniejsze.Mysz:- rozmiar średni - dla mnie odpowiedni. Nie jest to mała myszka "laptopowa", dzięki temu zdecydowanie lepiej się ją trzyma i obsługuje- chwyt myszki pewny, materiał przyjemny, po bokach a'la guma- precyzja dla mnie jest ok, nie wiem jak w grach, bo praktycznie nie gram, ale sam zestaw jest raczej nastawiony na biuro/pracę niż na granie- głośność - gorzej niż w przypadku klawiatury; bym powiedział, że klawisze klikają standardowo, rolka zaś jest cicha i precyzyjna- myszka posiada też wskaźnik baterii w szczelinie między klawiszamiOgólnie:- zestaw przychodzi z bateriami Duracell; w moim przypadku data produkcji 10.2017. Na ocenę żywotności jest za wcześnie, ale jeśli mysz wytrzyma rok, a klawiatura półtora to będę w pełny usatysfakcjonowany- oba urządzenia pozostawione włączone po jakimś czasie przechodzą w stan uśpienia; wybudzenie jest prawie natychmiastowe. Łatwo to poznać, gdyż po wybudzeniu zaświecają się wskaźniki naładowania- na Windows jest do pobrania aplikacja ze strony producenta, która pozwala pozmieniać funkcjonalność klawiszy funkcyjnych oraz wyświetlić stan naładowania baterii.- zasięg w moim mieszkaniu w porządku, z każdego pokoju łapie, deklarowanie 10m więc mniej więcej będzie
jeszcze

9.4.2020

Jestem użytkownikiem tego modelu i po paru miesiącach od zakupu podzielę się tym, co zwróciło moją uwagę. Po pierwsze wygoda użytkowania oraz precyzyjność myszki. Dodatkowo wykonana jest z wygodnych w użytku materiałów. Póki co nie wymieniałem jeszcze baterii, więc pewnie będzie pracowała na nich tyle, ile deklaruje producent. Klawiatura w zestawie jest solidna, masywna, ale przy okazji pracuje bardzo dobrze i kliki są ciche, co podnosi komfort pracy, ponieważ nie mam wydzielonej przestrzeni biurowej w domu i często pracuje, kiedy żona i dzieci śpią. To pozwala na zachowanie mojego oraz ich komfortu. Wszystko odziała na jednym odbiorniku, co też ułatwia gospodarowanie wolnymi portami USB w komputerze.Zestaw nie gubi zasięgu, łączy się natychmiast po uruchomieniu komputera, nie muszę nic włączać czy resetować. Klawiatura ma zintegrowaną podpurkę pod nadgarstki, co jest moim zdaniem zaletą. Mnie ona przypadła do gustu, bo jest wygodna w użytku nawet podczas dłuższej pracy. Za całokształt daję producentowi 5!
jeszcze

9.4.2020

estem użytkownikiem tego modelu i po paru miesiącach od zakupu podzielę sie tym, co zwróciło moją uwagę. Po pierwsze wygoda użytkowania oraz precyzyjność myszki. Dodatkowo wykonana jest z wygodnych w użytku materiałów. Póki co nie wymieniałem jeszcze baterii, więc pewnie będzie pracowała na nich tyle, ile deklaruje producent. Klawiatura w zestawie jest solidna, masywna, ale przy okazji pracuje bardzo dobrze i kliki są ciche, co podnosi kofort pracy, ponieważ nie mam wydzielonej przestrzeni biurowej w domu i częto pracuje, kiedy żona i dzieci śpią. To pozwala na zachowanie mojego oraz ich komfortu. Wszystk odziała na jednym odbiorniku, co też ułatwia gospodarowanie wolnymi portami USB w komputerze.Zestaw nie gubi zasięgu, łączy się natychmiast po uruchomieniu komputera, nie muszę nic włączać czy resetować. Klawiatura ma zintegrowaną podpurkę pod nadgartki, co jest moim zdaniem zaletą. Mnie ona przypadła do gustu, bo jest wygodna w użytku nawet podczas dłuższej pracy. Za całokształt daję producentowi 5!
jeszcze

30.5.2019

A ja pochwalę. Klawisze troszkę płytkie, ale można się przyzwyczaić. Jak na razie nic nie przerywa, poprzednio używałem modelu EX110 i działał super, do czasu, aż się zużył. Do tej też się szybko przyzwyczaiłem. Myszka całkiem precyzyjna, troszkę 'gumowa' w dotyku, ale z czasem się wyrobi. s ą wyłączniki na myszce i klawiaturze co znacząco przedłuży czas pracy na baterii. Na klawiaturze pisze się szybko (jak już się chwilkę przyzwyczai do płytkich klawiszy). Z głośnością średnio, ale cichsza niż poprzednik. Dość ergonomiczny kształt - do pracy biurowej jak narazie jestem zadowolony, do gier - no cóż - mechaniczna to ona nie jest, ale przynajmniej nie jest wyspowa.W zestawie miałem założone fabrycznie baterie Duracella - oszczędność kolejnych kilkunastu zł. Kupiona na promocji za niecałe 160zł (zestaw) i krótko mówiąc - mogę polecić.
jeszcze

Ogólnie jestem skłonny ją polecić. Zarówno klawiatura jak i myszka bardzo dobre jakościowo. Klawiatura membranowa, dla mnie idealna do pisania. Nie jest co prawda totalnie płaska jak laptopowa, klawisze są ciut wyższe ale dużo niższe niż na przykład w mechanicznych klawiaturach. Dodatkowo wygodna podpórka pod nadgarstwem. materiałowo wydaje się okej, nic się nie wyciera. Elementy błyszczące trochę niepotrzebne bo się brudzą, ale można to przeboleć bo nie ich wiele aż tak bardzo. Myszka jest poręczna, w większości matowo wykończona i nie ślizga się w dłoni. Myślę, że jak na taką cenę to spokojnie można polecić. Mam nadzieję, że parę lat będzie działać wszystko bezproblemowo.

Kupiłem do komputera biurowego i jestem bardzo zadowolony. Zestaw jest solidny i w dobrej cenie. Wcześniej też miałem logitecha ale miał już swoje lata i chciałem coś innego. Idealnie się sprawdza w sumie. Bardzo ładne wykonane, miejsce na podparcie nadgarstwa, dobry skok klawiszy i wygodna myszka. Klawiatura jest stosunkowo płaska, ma dodatkowe przyciski multimedialne. Pisze się na niej szybko a na tym mi bardzo zależało. Nie męczy i nie trzeba wiele siły wkładać w naciskanie kalwiszy. Poza tym baterie trzymają porządnie. Mimo błyszczących elementów na klawiaturze to ogółem zestaw jest łatwo utrzymać w czystości. Mogę tylko polecić jak na razie.

28.4.2020

Kupiłem do komputera biurowego i jestem bardzo zadowolony. Zestaw jest solidny i w dobrej cenie. Wcześniej też miałem logitecha ale miał już swoje lata i chciałem coś innego. Idealnie się sprawdza w sumie. Bardzo ładne wykonane, miejsce na podparcie nadgarstka, dobry skok klawiszy i wygodna myszka. Klawiatura jest stosunkowo płaska, ma dodatkowe przyciski multimedialne. Pisze się na niej szybko a na tym mi bardzo zależało. Nie męczy i nie trzeba wiele siły wkładać w naciskanie klawiszy. Poza tym baterie trzymają porządnie. Mimo błyszczących elementów na klawiaturze to ogółem zestaw jest łatwo utrzymać w czystości. Mogę tylko polecić.

Jestem bardzo zadowolony. Zestaw jest solidny i w dobrej cenie. Wcześniej też miałem Logitecha ale miał już swoje lata i chciałem coś innego. Idealnie się sprawdza w sumie. Bardzo ładne wykonane, miejsce na podparcie nadgarstka, dobry skok klawiszy i wygodna myszka. Klawiatura jest stosunkowo płaska, ma dodatkowe przyciski multimedialne. Pisze się na niej szybko a na tym mi bardzo zależało. Nie męczy i nie trzeba wiele siły wkładać w naciskanie klawiszy. Poza tym baterie trzymają porządnie. Mimo błyszczących elementów na klawiaturze to ogółem zestaw jest łatwo utrzymać w czystości. Mogę tylko polecić!

20.3.2020

Zestaw zakupiłem w sklepie stacjonarnym, długo szukałem zestawu który spełni moje oczekiwania.Mianowicie klawisze klawiatury mają niski skok, jest podkładka pod nadgarstki oraz mysz która idealnie leży w mojej ręce (jest w miarę duża ale o to mi chodziło). Klawiaturę działa bezprzewodowo i wystarczy podpiąć adapter usb do komputera i wszystko śmiga.Klawiatura posiada przyciski dodatkowe np. do obsługi głośności komputera co jest dodatkowym atutem.Polecam bo wykonanie i cena są dobrane idealnie.

4.6.2019

Ogólnie OK, ale bardzo płytkie, miękkie i nietypowo wyprofilowane klawisze. Cicha. Jak się chwilę przyzwyczaić to da się naprawdę szybko pisać, ale coś za coś - do używania 'na ślepo' czy w grach klawiatura jest za miękka. Polecam, ale tylko z założeniem, że głównie będzie wykorzystywana do prac biurowych. Mysz z kolei taka sobie. 'Gumowa' powłoka, chyba ma jakiś tryb oszczędzania baterii bo małe ruchy myszką (model M310) działają tak jakby potrzebowała chwili na załapanie, że została ruszona.

9.11.2018

Solidna , estetyczna i wygodna. W porównaniu do tradycyjnej klawiatury jest cicha, trochę za miękka. Przy wpięciu bezpośrednio w USB na tylnym panelu były lagi, a po przepięciu do huba USB na biurku (też wpiętego w tylny panel) jest lepiej. Być odbiornik źle znosi ewentualne zakłócenia z płyty głównej. Podoba mi się pomysł z podpięciem kalkulatora pod klawisz. Duży minus za niedziałający pod Windows 8.1 soft Logitech Options. Mysz nieco za mała na duże dłonie. Klik kółkiem głośny.

13.5.2019

Generalnie zestaw całkiem spoko :) Sprawuje się nieźle, jedyne co to trzeba się przyzwyczaić do małego SHIFTA po lewej stronie - dziwne rozwiązanie :) I wybitnie często przypadkowo klikam spację prawą ręką, ale może to kwestia przyzwyczajenia do mniejszej klawiatury z mniejszą spacją :) Ogólnie zestaw działa świetnie, płynnie bez problemów. Duże możliwości konfiguracji dodatkowych przycisków i wygodne podłączanie. Ogólnie polecam, ale tak jak mówię trzeba się przyzwyczaić :)

29.3.2020

Zestawy Logitech wyglądają bardzo zwyczajnieAle ich podstawową zaletą jest to, że po prostu działają - nawet przy wielogodzinnej pracy.W swoim czasie popełniłem błąd i kupiłem klawiaturę gamingową, z fajerwerkami, z nie wiadomo jakimi to możliwościami, do pracy. Jedyne co mnie powstrzymało przed zwrotem tej masakry, to brak czasu.Logitech - odpukać - jeszcze nigdy mnie nie zawiódł - podobnie ten zestaw.

3.5.2020

Zestaw składa się z bardzo wygodnej i solidnej klawiatury oraz symetrycznej myszki, co ułatwia jej chwyt, ponieważ jest wygodna. Dobrze leży zarówno w dużej, jak i małej dłoni (mojej żony). Klawiatura ma kilka wygodnych skrótów klawiszowych. Z instalacją nie było żadnych problemów, a w opakowaniu producent dostarczył wszystko, co niezbędne do uruchomienia zestawu. Polecam!

31.7.2021

Po ponad roku korzystania uważam, że największą wadą klawiatury są skrzypiące, miękkie i chwiejące się przyciski. Z tego powodu używanie tej klawiatury przestaje być przyjemnością. Mysz bardzo przeciętna, raczej mała - zamieniłem na M705 - niebo a ziemia. Na plus - estetyczna, jakaś tam podpórka pod nadgarstki, długa praca na bateriach. Drugi raz kupił bym coś innego.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności