logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makeup Revolution Pro Looks Palette Paleta 15 cieni do powiek Big Love. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makeup Revolution Pro Looks Palette Paleta 15 cieni do powiek Big Love.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makeup Revolution Pro Looks Palette Paleta 15 cieni do powiek Big Love liczba opinii klientów wynosi 19, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.7.2018

Polecam zakup tej tej palety gdyż jest po prostu doskonała. Bardzo dobrze się z nią pracuje, nawet bez bazy. Cienie pięknie się utrzymują na powiece przez cały dzień. Mają bardzo dobrą pigmentację. W łatwy sposób można je ze sobą blendować, ale najlepszy efekt uzyskamy przy pracy z aplikatorem gąbkowym, gdyż przy pracy z pędzelkiem cienie mają tendencję do obsypywania. Używałam już większości kolorów i spisują się wyśmienicie. Cena śmiesznie niska jak za taką jakość produktu oraz wykonanie.Jak zwykle 5* dla EGLAMOUR za profesjonalizm i najlepsze ceny!
jeszcze

21.12.2018

Jestem jak najbardziej na tak! Paletka ma przecudne cienie! Kolory łatwo się blenduja i nakładają, można stworzyć piekny makijaż na sylwestra jak i na co dzień! Polecam z całego serduszka! Jak za taką cenę nic tylko brać!

13.1.2016

Cienie warte ceny, pudelko wygodne, z dodanym aplikatorem. Dlugo utrzymuja sie na powiece nawet bez bazy pod cienie, opakowanie bardzo ladne ze sporym lusterkiem. Warto zakupic.

17.12.2015

Paletka bardzo sympatyczna, posiada wiele ciekawych kolorów, nie miałam problemów z nakładaniem, utrzymuje się też przyzwoicie. Jak za tą cenę rewelacja

30.4.2016

Kolory ładne i dopasowane do siebie. Cienie są jednak zbyt perłowe do codziennych makijaży. Cienie osypują się i zanikają przy blendowaniu.

18.8.2015

Bardzo dobre cienie, dobrze się rozprowadzają i długo wytrzymują

29.12.2015

cienie dobrej jakości, nie obsypują się, dobrze napigmentowane

10.11.2020

Cienie rewelacyjne,dlugo sie trzmaja,piekne kolory,polecam

30.7.2015

Dobra konsystencja, świetnie dobrane kolory.

3.2.2016

Przy niektórych kolorach słaba pigmentacja
Warunki usługiPolityka prywatności