logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Maszyna do szycia Pfaff Creative 1.5. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Maszyna do szycia Pfaff Creative 1.5.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Maszyna do szycia Pfaff Creative 1.5 liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.11.2021

Bardzo dobra maszyna do kreatywnego rękodzieła, ma największy tamborek ze wszystkich dostępnych w Polsce maszyno hafciarek z tej półki cenowej. Maszyna jest porządnie wykonana i ma wysoką kulturę pracy. Jest duża i ciężka - 13 kg, dzięki czemu moduł do haftu pracuje bardzo stabilnie. Ma mało miejsca między igielnicą a płytką ściegową, co utrudnia zmienianie stopek i wymianę igły i trzeba używać w tym celu dodatkowego, dołączonego do maszyny przyrządu, ale można się do tego przyzwyczaić. Jest też problem z zakupem dodatkowych akcesoriów, które są drogie i słabo dostępne w Polsce, ale na szczęście do maszyny dołączono aż 8 stopek, z których część jest multi-funkcyjnych i duży tamborek 24x15 cm,co zaspokaja większość potrzeb. Do maszyny dołączono zestaw gustownych wzorów hafciarskich i podstawowy program umożliwiający podgląd haftów, zakomponowanie ich na tamborku, dodanie napisu (niestety bez polskich znaków) oraz zmianę formatu plików hafciarskich na obsługiwany przez maszynę Pfaff, co jest ważne dla osób kupujących wzory hafciarskie z różnych źródeł. Polecam dla osób, które chcą się kreatywnie wyżyć i chcą dekorować swoje szyciowe prace haftem i ozdobnymi ściegami.
jeszcze

12.3.2021

Maszyno-hafciarka po prostu perfekcyjna! Jestem zachwycony. Przy szyciu nie do zastąpienia transport górny...dodatkowe ząbki od góry. Zero marszczenia czy ściągania. To inna epoka szycia!!! Haft, aż 240 x 150 mm, duży, dokładny piękny. Jestem zachwycony!

7.6.2021

Ciężko jest oceniać produkt po tygodniu użytkowania. Opinia nie będzie wiarygodna. Niemniej jestem zadowolona z zakupu. Spore pole haftu, górny transport i przede wszystkim piękny, równy ścieg. Mam nadzieję, że po roku nie zmienię zdania ;)

28.11.2021

Super maszyna, szkoda że instrukcja jest po angielsku. Korzystałam z pomocy internetowej przy uruchomieniu. Poza tym bardzo cicho pracuje i ma bardzo wiele funkcji, których jeszcze nie odkryłam.

15.3.2021

Pfaff jest perfekcyjny. Szycie dokładne, przez podwójny transport. Haftuje wspaniale. Haft jest piękny. Nie ma co mówić, trzeba po prostu zobaczyć.

3.8.2021

Zbyt krótko użytkowałem, ale po pierwszym testowaniu jestem Zachwycona możliwościami

20.5.2021

Pisali w internetach że mercedes wśród maszyn i tak jest.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności