logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Maszyna do szycia Pfaff Creative 1.5. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Maszyna do szycia Pfaff Creative 1.5.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Maszyna do szycia Pfaff Creative 1.5 liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.3.2021

Maszyno-hafciarka po prostu perfekcyjna! Jestem zachwycony. Przy szyciu nie do zastąpienia transport górny...dodatkowe ząbki od góry. Zero marszczenia czy ściągania. To inna epoka szycia!!! Haft, aż 240 x 150 mm, duży, dokładny piękny. Jestem zachwycony!

7.6.2021

Ciężko jest oceniać produkt po tygodniu użytkowania. Opinia nie będzie wiarygodna. Niemniej jestem zadowolona z zakupu. Spore pole haftu, górny transport i przede wszystkim piękny, równy ścieg. Mam nadzieję, że po roku nie zmienię zdania ;)

15.3.2021

Pfaff jest perfekcyjny. Szycie dokładne, przez podwójny transport. Haftuje wspaniale. Haft jest piękny. Nie ma co mówić, trzeba po prostu zobaczyć.

3.8.2021

Zbyt krótko użytkowałem, ale po pierwszym testowaniu jestem Zachwycona możliwościami

20.5.2021

Pisali w internetach że mercedes wśród maszyn i tak jest.
Warunki usługiPolityka prywatności