logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mia Pink Helichrysum 29Ml Serum Normalizujące Do Skóry Mieszanej I Tłustej. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mia Pink Helichrysum 29Ml Serum Normalizujące Do Skóry Mieszanej I Tłustej.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mia Pink Helichrysum 29Ml Serum Normalizujące Do Skóry Mieszanej I Tłustej liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.5.2020

Jeśli macie problem z tłustą skórą i wypryskami to polecam! Moja skóra po kilku dniach stosowania już wygląda ładniej. Wypryski nie zniknęły, ale skóra jest inna, nie taka tłusto błyszcząca, ale promienna i nawilżona. Zamierzam postosować co najmniej 2-3 miesiące, żeby zobaczyć pełny efekt :) Już się nie mogę doczekać!

8.5.2020

Świetna jakość. Używam od tygodnia i widzę zdecydowana poprawę. Zdecydowane zmniejszenie ilości wydzielanego sebum, zmniejszona ilość wyprysków. Przyjemne czucie świeżości . Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie ?

8.5.2020

Doskonały kosmetyk.Skutecznie normalizuje wydzielanie sebum. Skóra wyraźnie uspokaja się, nie przetłuszcza. Jest gładka i nawilżona. Wycisza tworzenie wyprysków.Zdecydowanie polecam !

22.4.2020

Serum świetnie normalizuje pracę gruczołów łojowych, skóra jest optymalnie nawilżona, promienna i gładka. Super sprawdza się także jako baza pod makijaż. POLECAM!!

21.4.2020

Od zawsze borykam się z tłusta cera. Testowałam już wiele kosmetyków i mało co daje radę. To serum świetnie nawilża moja buzię . Polecam

8.5.2020

Zgodnie z opisem intensywnie normalizuje skórę. Jest nawilżona, bez efektu obciążenia i zmatowiona.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności