logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Moya Europe Moya Organiczna Herbata Moya Matcha Codzienna 100G. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Moya Europe Moya Organiczna Herbata Moya Matcha Codzienna 100G.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Moya Europe Moya Organiczna Herbata Moya Matcha Codzienna 100G liczba opinii klientów wynosi 141, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 122, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.1.2022

Bardzo lubię to matche. Nie jest to szczyt finezji i nie umywa się do matchy ceremonialnej...ale pomiędzy nią a matchami tzw. chińskimi jest przepaść. Jeśli zaczynać przygodę z tego rodzaju herbatą polecam Moya codzienna. Nie odstraszą ceną a smak w tej cenie to już przedsionek prawdziwej matchy.

15.6.2021

Matche pije juz rok i uwielbiam jej smak. Czasami jako zamiennik kawy a czasami mam ochote po prostu cos innego wypic. Nie pobudza jakos bardzo ale fajny smak i niby dobrze dziala na skore

5.8.2021

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy TAK

6.5.2021

herbatę kupiłam przyznam z ciekawości, nie wiem czy się przekonam do tego smaku, pachnie mi siankiem :D, lekka goryczka ale może nieco zbyt kopiastą łyżeczkę dałam

25.3.2022

Dobra i mocna. Sypie mniej niz tej tanszej a efekt podobny. Smak bardziej rybno glonowy jak to originalna matcha. Te tansze bardziej wpadaja w slome z goryczka.

6.5.2021

Pyszna! Intensywnie zielona, brak goryczki - po kilku 'średnio udanych' zakupach matchy, wreszcie smak i jakość z wysokiej półki. Będę po nią wracać :)

22.5.2022

Wszystko zgodne z opisem, matcha idealna na początek, smak delikatny, lekko gorzkawy, przyjemny, mimo wszystko wyraźnie czuć zieloną herbatę. Polecam!

18.6.2021

Bardzo przyjemny smak i piękny kolor. Wybrałam ją jako moją pierwszą matchę, nie mam porównania z innymi firmami, ale z tej jestem bardzo zadowolona

9.2.2021

Pyszna, puszysta, od razu pobudza. Nie jest tania, ale ta matcha, a te matche pochodzące z Chin za połowę ceny to zupełnie inne napoje. Warto.

16.3.2021

Moya matcha to zdecydowanie najlepsza jakość. Bardzo dobra, intensywna, wyraźny kolor i smak. Warta swoich pieniędzy.

14.3.2021

Wydaje się, że jakość bardzo dobra. Ale wziąłem tylko na próbę i nie polubiłem na tyle w smaku żeby chcieć więcej ;)

3.4.2021

Pobudza lepiej niż kawa bez efektu nagłego spadku energii , bardzo intensywny smak ja pije ja z mlekiem i cukrem.

26.4.2021

Pyszna, uwielbiam matcha latte, próbowałam różnych firm, z moya matcha jak dla mnie jest najpyszniejsza.

15.4.2021

Moja ulubiona codzienna Matcha. Idealna w smaku, cudowna w działaniu. Najlepsza z mlekiem alpro barista.

28.9.2021

Pyszności!To moje początki z matchą i cieszę sie, że kupiłam właśnie ten produkt. Będę już mu wiena

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności