logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mtd Traktor ogrodowy z koszem Smart kosiarka RE125. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mtd Traktor ogrodowy z koszem Smart kosiarka RE125.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mtd Traktor ogrodowy z koszem Smart kosiarka RE125 liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.6.2022

Ogólnie dobry .Dobry uklad jazdy transmatik mozliwosc zwalniania i przyspieszania jazdy podczas koszenia przy pełych obrotach agregatu.Brak mozliwosc koszenia na begiu wsteczym nalezy wyłaczyc naped agregatu koszacego . Dosyc uciazliwe jest zatykanie sie wylotu trawy do kosza przy wiekszej i gesciejszej trawie (20cm) Zawieszenie agregatu bez tulejek tłumiacych (metal na metal) co zwieksza hałas.ale nie mam porownania do innych marek . produkt godny Polecenia.

2.4.2022

Blokada kosza do regulacji (kosz nie domykał się). Agregat koszący wpaduje w wibracje, trzeba część blaszek odgiąć. Ergonomia pedału hamulca/sprzęgła może być lepsza. Dyfer strasznie wyje ale ten typ tak ma z tego co czytałem. Poza tym ok, zestaw kompletny

16.6.2020

Mam ten traktorek od miesiąca. Kosi 0,7 hektara co tydzień. Nie mam z nim najmniejszych problemów. Łatwo radzi sobie z siewnikiem nawozów, wertykulatorem i przyczepą. Nieodzowny w dużym ogrodzie.

19.1.2019

BARDZO DOBRY TRAKTOREK OGRODOWY MARKOWY I TA CENA POLECAM

1.6.2021

Super sprzęt, polecam na dużą działkę

10.6.2020

Super

16.12.2019

ok

1.12.2021

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności