logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nac Ta72Jn. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nac Ta72Jn.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nac Ta72Jn liczba opinii klientów wynosi 86, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 84, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.8.2021

Tnie żywopłoty genialnie -te noże do żywopłotu, noże do trawy tną również super, jak ktoś ma mało żywopłotu to też tymi nożami do trawy obetnie. Małe gałęzie bez problemu, a grubsze już trochę ciężej idzie. Akumulator trzyma długo, ale nie jestem w stanie powiedzieć ile, ale na pewno ponad godzinę i cały czas moc się nie zmienia, tzn. tnie jak szatan, aż do wyczerpania się baterii. Zmiana nożyc jest bardzo łatwa, polecam.

11.6.2021

nożyce dobrze wykonane . według załączonej instrukcji miały ciąć około 30-35 minut. Ale cięły 1 godzinę 05 minut. Nie wiem ile jeszcze by cięły, ale akumulator już był wyczuwalnie słabszy, ale jeszcze sobie radził z gałązkami cienkimi. Nożyce warte zakupu POLECAM produkt

12.9.2021

Fantastyczny pomysl. Przez 2 tygodnie niemal codziennnie je uzywalam i swietnie sie sprawdzaly. Do czasu az nie stepily sie nozyce. Nie wiem czy mozna kupic je na wymiane. Jakos nie moge znalezc takiej oferty. Bez nich nozyce sa teraz do kosza. Szkoda ...

19.6.2022

Świetny produkt. Działa dłużej, niż deklaruje producent (na jednym ładowaniu). Te długie nożyce jak do żywoplotu są raczej nieużyteczne. Ale ta obcinarka do trawy działa tak jak trzeba.

5.7.2021

Pierwsze, które rzeczywiście przycinają trawę, a nie trzeba jakoś specjalnie się męczyć. Nożyce do krzewów nadają się raczej do cieńszych i łatwo dających się ciąć.

21.6.2021

Rewelacja, polecam z całą powagą. Podcinanie w trudnodostępnych miejscach teraz to frajda. Lepiej wybrać z większym akumulatorem. Cena nie zabija. Polecam.

4.7.2022

Produkt zgodny z opisem. Sprawdza się przy cięciu bukszpanu i trawy. Raczej nie do cięcia twardych gałązek, ale zrobiłam tylko mała próbę.

8.9.2021

urządzenie w miarę dobrze tnie krzewy, trochę plytkie wcięcia ostrza i przez to słabo lapie np. janowowiec trzeba naciskać drugą ręką.

25.6.2021

Spełnił moje oczekiwania, czas pracy to około 50 minut, jedynym minusem jest długi czas ładowania akumulatora. Polecam.

17.6.2021

Końcówka do żywopłotu / krzewów jest średnio funkcjonalna. Końcówka do trawy i innych miękkich łodyg - super.

23.6.2021

Bardzo pomocny w ogrodzie. Na razie używany tylko do przycinania trawy przy krzewach. Zobaczymy ile podziała.

7.9.2020

Jak na razie działa bez zarzutu, nawet akumulator ładuje dobrze, nożyce wytrzymują więcej niż pół godziny

21.9.2021

miałam problem ze zmiana końcówek,ale rozgryzłam i super sprawa. tnie dobrze lawendy i trawe. polecam

29.8.2020

W porównaniu do poprzednich nożyc po prostu cudo. Silny, radzi sobie z wysoką trawą i chwastami.

8.6.2021

Małe urządzenie a bardzo ułatwia prace ogrodowe. Do drobnych gałązek i trawy, chwastów.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności