logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nitro Concepts S300 Czarno-Pomarańczowy [NCS300BO]. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nitro Concepts S300 Czarno-Pomarańczowy [NCS300BO].

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nitro Concepts S300 Czarno-Pomarańczowy [NCS300BO] liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 2.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.3.2020

Po ok 5-6 miesiącach podobnie jak u przedmówcy Pawła teleskop przebił się przez podstawę i również rysował mi podłogę. Poradziłem sobie wybijając teleskop i wstawiając 2-3 mm metalową obręcz żeby teleskop nie wpadał ponownie. Jednak za tą cenę chyba nie o to chodzi. poza tym całkiem wygodne krzesło nie mniej jednak ten mankament bardzo obniża ocenę tego produktu.

24.12.2021

Kupiłem 2 egzemplarze - jeden do pracy a jeden do domu. W jednym egzemplarzu stało się dokładnie to co panu Pawłowi na zamieszczonym foto. Na szczęście dysponowałem zwykłym zdezelowanym fotelem INS Nowy Styl - "gwiazdka z kółeczkami" z tego fotela zastąpiła zużyty element.

14.9.2019

po 8 miesiącach użytkowania teleskop regulacji wysokości fotela przebił się przez podstawę... i elegancko rysuje podłogę. dodam iż ważę wiele mniej niż wynosi maksymalna waga podana przez producenta

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności