logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nivea mleczko do ciała 250ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nivea mleczko do ciała 250ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nivea mleczko do ciała 250ml liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 3.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.9.2009

Mleczko nivea z olejkiem migdałowym ma trochę za rzadką konsystencję. Poza tym jest świetne. Doskonale nawilża skórę. Wyraźnie ją regeneruje. Po kilku użyciach skóra jest wyraźnie gładsza. Mleczko ma bardzo przyjemny zapach. Opakowanie jest świetne, łatwo się je otwiera i zamyka. Polecam!

21.10.2009

Dobre mleczko z firmy Nivea, pachnie ładnie, nawilża i wygładza skórę, jest także wydajne i nie należy do drogich. Widać po dłuższym stosowaniu że w porównaniu z innymi balsamami do skóry suchej i zniszczonej ten nie jest najlepszy, ale jakieś rezultaty są. Jak na taką cenę to może być.

7.11.2009

Nie jestem do końca zadowolony z tego mleczka. Słabo nawilża skórę. Ponadto dość długo się wchłania, trwa to nawet do 10 minut. Ma za to ładny zapach, delikatny ale przyjemny. Jego cena nie jest zbyt wysoka a pojemność całkiem spora.
Warunki usługiPolityka prywatności