logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Małych Psów. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Małych Psów.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Małych Psów liczba opinii klientów wynosi 950, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 949, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.4.2021

Kolejny sezon stosujemy tę obrożę i jest świetna - co prawda nie wiem, czy kleszcze już czają się w trawach, ale korzystaliśmy z takiej obroży przez 3 lata wstecz i po założeniu kończyły się problemy z kleszczami (głównie o kleszcze nam chodzi). Dobra cena i co najważniejsze działanie - niestety z obrożami znanej, dużo droższej firmy mamy złe doświadczenia - i jak się okazuje, nie zawsze to co droższe jest lepsze.

5.6.2022

Jeżeli produkt zastosuje się tak, jak podano na instrukcji, tzn. aktywuje się go za pomocą "zakręcenia" obrożą kilka razy, wtedy możemy mówić o skuteczności. Nie śmierdzi przy codziennym użytkowaniu, nie drażni psa; jedyna okazja, gdzie możemy poczuć zapach obroży to przy wykręcaniu jej na samym początku aktywowania składników chemicznych:) Trzyma pasożyty daleko od psiaka.

4.6.2021

mam ją od 15 kwietnia i na razie nie ma problemu z kleszczami (odpukać oby tak zostało) Mają ją 3 owczarki niemieckie, suczka krótkowłosy 2 długowłose. Suczka zawsze miała problem z kleszczami jak na razi wszystko jest ok, jest w podeszłym wieku 9 latek a obrożą na szczęście nie wywołała uczulenia. Na pieskach również nie widać śladów kleszczy. Bardzo polecam obroże :D

22.4.2021

Według mnie obroże wcale nie są gorsze od tych najbardziej znanych i 4x droższych. Mieszkam z moimi 4 pieskami w środku lasu, nigdy nie przynoszą żadnych kleszczy. Trzeba jednak pamietać, aby przed założeniem obroży uaktywnić jej właściwości 'skręcając' lub 'wyginajac' ją zgodnie z zaleceniami producenta. Rekomenduje produkt :)

18.6.2021

Mimo niskiej ceny, obroża działa o niebo lepiej niz (prze)reklamowane produkty z cena pieciokrotnie wyższą. Pies nie przejawia żadnych niepokojących skutków ubocznych i co najważniejsze, nie ma ani jednego kleszcza odkąd nosi obrożę a wcześniej potrafił ze spaceru przynieść 7 sztuk... Bardzo polecam, działa naprawdę dobrze.

4.7.2020

Obroża jak obroża, trochę dziwnie pachnie :P, brązowy pasek dla pieska. Chyba spełnia swoje zadanie bo pies zaczął się kopać po kilku dniach, czyli coś się dzieje :). Mocowanie paska mogło by być trochę ciaśniejsze bo wydaje się trzymać nie za mocno, po za tym ok.

9.6.2021

Działa, zdecydowanie mniej kleszczy, jak za taką cenę raczej kupiłabym ponownie. Nie jest to obroża jak z drogiej konkurencyjnej firmy, ale są efekty. Mam ją dla berneńskiego psa pasterskiego i dla jamnika, u Berneńczyka ta większa działa jakoś lepiej.

19.4.2020

Pies nosi od jakiegoś czasu i nie widziałem jeszcze u niego żadnych kleszczy. Przed założeniem (w marcu) po jednym dłuższym spacerze przyniósł na sobie 3 kleszcze. Na tej podstawie jestem w stanie stwierdzić, że obroża spełnia swoje zadanie.

22.3.2020

Obroża w bardzo dobrej cenie, jakością porównywalna do Bayer Foresto, ale 10-krotnie tańsza, bo od polskiego producenta. Nawet jeśli nie starczy na pół roku, to można kupić kolejną i dalej jest się do przodu kilkadziesiąt złotych. Polecam!

5.8.2021

Pomimo niektórych, niepochlebnych opinii zdecydowałem się na zakup i nie żałuję. Psiak jak do tej pory złapał tylko jednego max dwa kleszcze.Ważna rzecz, trzeba doczytać i pamiętać o skręceniu obroży, żeby ją "aktywować" !!!

22.4.2020

Kupuję tą obrożę już kolejny raz. Na prawdę jestem bardzo zadowolona. Pies nigdy nie miał ani kleszcza ani pcheł. Za niską cenę produkt bardzo dobrej jakości. Obrożę zmieniam co pół roku,także działa dosyć długo.

18.5.2022

Od czterech lat kupuje obroże tej firmy dla jamnika krótkowłosego i dla border collie i z całą pewnością mogę powiedzieć że działa ale zapomniałam dodać że wraz z obrożą stosuje jeszcze kropelki happs.

1.7.2021

Kupiłam dwie sztuki, pierwsza nie działała w ogóle (dałam czas 3 tygodnie na rozejście się preparatu). Druga działa całkiem nieźle (sporadycznie trafi się kleszcz.) Także pierwsza musiała być stara?

25.8.2018

Kolejny rok zaopatruję moje psiaki w te obroże i uważam że świetnie spełniają swoją rolę. Mieszkamy niemal w polu, blisko lasu i cały sezon mamy spokój - zero kleszczy i innych pasożytów. Polecam!

8.6.2020

Super! Od momentu kiedy założyłam obroże moim psom nie przyniosły ani jednego kleszcza. Przed zakupem obroży zdążyły złapać po kilka kleszczy więc widocznie mimo niskiej ceny działają. Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności