logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Odkrywam Świat Moje Ciało Kapitan Nauka - Hubert Bobrowski. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Odkrywam Świat Moje Ciało Kapitan Nauka - Hubert Bobrowski.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Odkrywam Świat Moje Ciało Kapitan Nauka - Hubert Bobrowski liczba opinii klientów wynosi 13, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.10.2017

Kapitan Nauka uczy dzieci poznawania świata. Tym razem pokazuje im… części ciała!Karty są solidnie wykonane – dosyć grube, śliskie i połączone ze sobą śrubką. Jeżeli ktoś ma ochotę, bez problemu można karty rozłączyć. Dla najmłodszych wygodna jest jednak wersja ze śrubką, bo przy okazji ćwiczą sprawność małych rączek i dowolnie kręcą obrazkami. Ilustracje są wyraźne, jednoznaczne, przyjemne dla oka, a przy tym kolorowane kontrastowo, więc wyraźne i czytelne dla maluchów.Cieszę się, że w kartach oko,nos, usta, ucho zostały pokazane NA twarzy. Zdarzyło mi się już spotkać rysunek nosa, oka i innych części ciała w zupełnym oderwaniu od ciała… Samo oko jeszcze można rozpoznać, ale nos czy ucho są dla dziecka często niemożliwe do wyobrażenia. Trzeba pamiętać, że małe dzieci jeszcze nie potrafią myśleć abstrakcyjnie i nie mogą sobie wyobrazić nosa oddzielonego od reszty twarzy.Warta uwagi jest również dołączony do kart poradnik, który jest skarbnicą pomysłów… Autorzy przemycają ćwiczenia usprawniające czucie własnego ciała, równowagę, integrację sensoryczną, a nawet naukę emocji. Podają gotowe zabawy, w których możemy wykorzystać karty i ćwiczyć orientację dziecka w schemacie własnego ciała. Jestem pewna, że każdy wpadnie też na własny pomysł zabawy, dostosowany do możliwości, potrzeb i zainteresowań dziecka, na przykład dołączając do zabawy misia lub lalkę.
jeszcze

21.9.2017

Dla maluszków w sam raz, żeby wiedziały gdzie ręka, a gdzie noga - dobre pomysły na zabawy. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, klocki lub zabawkę kreatywną - zapraszam i polecam ten produkt!

4.1.2019

Ciekawie wydane karty do nauki o ludzkim ciele. Sznurek podtrzymujący całość świetnie się sprawdza, bo nie trzeba szukać kart po domu ;-)

9.6.2019

fajna książeczka,ale dla małych dzieci

10.11.2017

dobra pomoc dydaktyczna

27.10.2017

Bardzo dobrze

29.4.2019

Polecam

2.11.2018

Polecam

11.12.2020

Ok

28.4.2020

Ok
Warunki usługiPolityka prywatności