logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pants rozmiar 4, 24 pieluchomajtki. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pants rozmiar 4, 24 pieluchomajtki.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pants rozmiar 4, 24 pieluchomajtki liczba opinii klientów wynosi 27, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.9.2015

Pieluszki są bardzo chłonne, cały czas suche w dotyku. Bardzo dobrze się trzymają, nawet ciężkie nie zsuwają się w czasie biegania czy innych wygibasów.Bardzo wygodne, szybko się je zakłada i zdejmuje także na stojąco - przy biegającym dziecku możliwość zmiany pieluszki bez konieczności kładzenia go, nawet na chwilę, to bardzo duża zaleta! Ale dotyczy ona tylko lata, gdy dziecko biega w samej pieluszce albo cienkich spodenkach, bo do zmiany pieluchomajtek trzeba całkiem zdjąć np. rajtuzki.Więc na lato - tak!!!!na zimę - lepsze chyba tradycyjne.Korzystając z pieluchomajtek, trzeba zaopatrzyć się w woreczki, w które można zapakować zużytą pieluszkę,bo nie da się jej tak dobrze zwinąć i skleić rzepami jak tradycyjnej.
jeszcze

8.9.2015

Pieluchomajtki sprawdziły się w 100%! Są bardzo wygodne i dla mamy, i dla dziecka! Przewijanie idzie teraz szybko i sprawnie, dopóki nie miałam porównania jak to jest łatwo ściągać albo ubierać dziecku majtki to też dla mnie pieluchy były wystarczające. Nawet dla mojej córeczki jest wygodniej, bo kładę ją na przewijak tylko gdy jest "grubsza" sprawa - wtedy po prostu zwyczajnie rozrywamy boczki pantsów i wycieramy pupę jak przy zwykłej pieluszce, więc nie ma problemu rozmazania kupy. Polecam! :)

6.9.2015

mam tę przyjemność i testujemy właśnie z córą nowe pieluchomajtki pampers-są naprawdę super. córa właśnie skończyłą roczek i nie lubi zmiany pieluszki na leżąco a pieluchomajtki można bez problemu założyc na stojąco dziecku nie przeszkadzając w zabawie, tak samo ściąganie(łatwe rozerwanie boków) super produkt dla aktywnych maluchów, szczerze polecam:)

5.4.2017

Używam także dla drugiego dziecka, od rozmiaru 3. Można zakładać je dosyć szybko, najlepiej jak dziecko zacznie raczkować. Co do ubierania - jest szybkie, można założyć nawet jak maluszek gdzieś pędzi ;) Są super chłonne, niemowlę nie rozkleja pampersa jak w zwykłych pieluszkach. Jak dla mnie - nie ma lepszych pieluszek od tych!

23.9.2015

Pieluchomajtki wypróbował mój chrześniak dzięki projektowi TRND.Jest bardzo żywiołowym dzieckiem, które bardzo nie lubi zmiany pieluchy, szczególnie tej tradycyjnej. Pieluchomajtki Pampers Pants okazały się strzałem w dziesiiątke. Szybkie do założenia i zdejmowania, bardzo chłonne i w korzystnej cenie. Brat już zrobił zapas:)

3.9.2015

Pieluszki Pampers Pants są bardzo wygodne dla dziecka nie obcierają brzuszka i nóżeksą dopasowują się do ciała Posiadają doskonałą chłonność materiału dobra jakość wykonanialekkość proste w użyciu nie odparzają nie podrażniają są solidne posiadają kolorowe obrazkii bardzo przyjemny zapach. Są idealne dla dziecka

17.8.2015

Dopiero teraz mieliśmy okazję sprawdzić ten produkt...i na razie nie rozstaniemy się z nim bo jest rewelacyjny!!! Dobrze się zakłada co jest ważne przy "żywych" dzieciach. Bardzo chłonne co jest ważne przy dłuższych wycieczkach no i coraz dłuższych przespanych nocach.

8.6.2017

Nie wyobrażam sobie dnia bez tych pieluszek, są mega wygodne, dopasowują się do ciała, łatwo się zakłada i zdejmuje. Gdy tylko mój mały zaczął raczkować przeszłam na pieluchomajtki ze względu na wygodę zakładania. Polecam. Trochę drogie, zawsze szukam promocji.

24.9.2015

Super miękkie i chłonne.Zaczęliśmy używać bo córka nie chciała leżeć spokojnie przy zmianie pieluchy, teraz nawet sama sobie zakłada i zdejmuje!

8.10.2015

Super produkt dla każdego aktywnego dziecka. Pieluszka długo jest sucha, a dzięki delikatnej warstwie nie podrażnia skóry dziecka. Polecam.

10.10.2015

Polecam te pieluszki, są miękkie, cienkie, bardzo chłonne a co najważniejsze wygodne. Idealne dla bardzo ruchliwego dzieciaczka.

14.9.2015

Pieluszki Pampers Active Baby są bardzo chłonne , na długo zatrzymują wilgoć z dala od skóry dziecka , wygodne .

2.3.2017

Fajna alternatywa dla zwykłych pieluszek w sytuacji, gdy dziecko przekręca się na brzuszek lub wstaje.

14.8.2016

Po odpieluszkowaniu idealne na noc, bo po normalnych pampersach dziecko mialo podraznione pachwiny.

4.9.2015

są super wygoda na wiele godzin, polecam wszystkim zapracowanym nianią i oczywiście użytkowniką

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności