logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie PANI TERESA® PREMIUM Rajstopy medyczne dla kobiet w ciąży CCL 2. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu PANI TERESA® PREMIUM Rajstopy medyczne dla kobiet w ciąży CCL 2.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu PANI TERESA® PREMIUM Rajstopy medyczne dla kobiet w ciąży CCL 2 liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 2.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.9.2019

Zla wymiarowka, za dlugie. Wybralam rozmiar M wedlug tabeli. Nie zapewniaja zadnego ucisku w lydkach, tylko spory ucisk w udach. Nie da sie tego nosic, uciska dodatkow pod kolonami i w pachwinach poniewaz sa za dlugie. Styl odpoweidni bardziej dla przyszlych babc, nie dla przyszlych mam. Wrocilam do marki JOBST pomimo ze sa 4x drozsze (rozmiar M tej marki pasuje idealnie). Sklep wyslal produkt z opoznieniem i nie doszedl na czas przed moim wyjazdem za granice. Dodatkowe koszty przesylki, 2 dodtakowe tygodnie czekania i bezuzyteczny produkt. Nie polecam.

27.10.2019

Ciężko je ocenić skoro nie bardzo mogę je nosić zważając na fakt że CAŁY CZAS zsuwaja się z brzucha... Jest to na tyle uciążliwe że ciężko przejść kilkanaście kroków bez ciągłego ich poprawiania... ? Bardzo żałuję bo zmarnowałam pieniążki. Jeśli ktoś ma rozmiar pomiędzy, proponuję wziąć rozmiar mniejsze.

20.5.2017

Rajstopy spełniają swoje zadanie, choć zsuwają się z brzucha (8 miesiąc ciąży) i trzeba je podciągać. Są strasznie grube, wyglądają jak stare rajstopy babci, jednak przynoszą ulgę w chłodniejsze dni. W upały nie da rady ich nosić.

21.5.2021

Bolą nogi na zgięciach jak rajstrpy się podwiną, czyli ciagl

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności