logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Philips BT110A niebieski. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Philips BT110A niebieski.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Philips BT110A niebieski liczba opinii klientów wynosi 11, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.1.2022

Zaskakująco mocne i głośne brzmienie, jak na tak niewielki głośnik. Bardzo solidny bas, dobre średnie tony, wysokie natomiast trochę ucięte, ale przy wzmocnieniu ich w EQ brzmią więcej niż zadowalająco. Bardzo długi czas pracy na jednym naładowaniu, przy takich wymiarach, sporo ponad 9 godzin przy ciągłym słuchaniu przez kabel i na niezbyt wysokiej głośności. Do tego wygląda naprawdę ładnie, w ciemnoniebieskim kolorze obudowy i z malowanym grillem. Fantastyczny głośnik w swojej cenie, Philips nadal daje radę.

1.9.2021

Fajna opcja dla osób, które szukają niedrogiego głośnika. Audio jest OK, w tym budżecie zdecydowanie nie ma na co narzekać. Głośnik fajnie się prezentuje, jest poręczny i można go z łatwością ze sobą zabrać.

6.8.2020

Kolejny głośnik tego modelu w rodzinie. Mały, poręczny i do tego świetna jakość dźwięku. No i uchwyt dzięki, któremu można głośnik powiesić.

22.2.2021

Świetnie sprawdza się nawet jako zestaw głośnomówiący do ciężarówki ;) Brzmi głośno i czysto, brakuje jedynie regulacji głośności.

20.9.2020

Bardzo udany model - oferuje czysty i przyjemny dla ucha dźwięk. Długo działa na jednym ładowaniu, jest bardzo lekki i poręczny.

29.12.2021

Głośnik pierwsza klasa. Dobrze wykonany, niewielkich rozmiarów, lekki. Dźwięk pierwsza klasa, nie mam uwag

27.8.2021

Cena rozmiar jakość dźwięku... rewelacja!!! JBL wysiada... sam jestem zdziwiony

1.5.2020

Głośnik gra bardzo fajnie jak na swoją cene.

1.12.2020

Najlepszy

4.4.2020

Super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności