logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Philips BT7900P fioletowy. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Philips BT7900P fioletowy.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Philips BT7900P fioletowy liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.1.2020

Głośnik gra bardzo dobrze - dźwięk jest czysty, bassy przyjemne (nie buczą, są naturalne). Model wybrałem ze względu na kolor - głęboki fiolet moim zdaniem wygląda rewelacyjnie. Duży plus za długi czas pracy na baterii, dzięki temu można spokojnie korzystać przez kilka godzin.

17.12.2019

Ten design po prostu do mnie przemawia. Głównie dlatego zdecydowałem się na zakup tego właśnie modelu. Działa i wygląda naprawdę fajnie, ma dość dużą moc i dobry bass jak na urządzenie o takich rozmiarach. Gra równo i nie wiesza się, nie zrywa połączenia itd. Udany zakup

30.1.2020

Fajny głośniczek, gra równie dobrze jak starsze głośniczki komputerowe. Nadają się zarówno do muzyki jak i do oglądania filmów oraz grania. Łączność, konfiguracja, obsługa - wszystko działa całkowicie bezawaryjnie i właśnie o to chodzi. ;)

31.12.2020

Niewielkie rozmiary głośnika, a moc bardzo duża jak na taki sprzet. Do tego dobra komunikacja z telefonem nie mam tu zastrzeżeń. Ani razu mi nie zerwało połączenia, dźwięk jest równo przekazywany

13.1.2020

Bardzo mocny, elegancki i wytrzymały głośnik od Philipsa. Świetnie się prezentuje w biurze. Bez problemu odtwarza dźwięk z różnych miejsc, nie spowalnia dźwięku. Daję mu za to 5

14.3.2020

Sprzęt ma wszystko czego potrzeba - oferuje czysty dźwięk, który potrafi być bardzo głośny. Do tego długo działa na ładowaniu, jest wodoodporny i wygląda po prostu przepięknie.

6.1.2021

Fajny głośnik z niezłym brzmieniem. Malutki minus za brak ładowarki.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności