logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Philips Sonicare Diamond Clean Pink + Air Floss Ultra Pink HX8391/02. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Philips Sonicare Diamond Clean Pink + Air Floss Ultra Pink HX8391/02.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Philips Sonicare Diamond Clean Pink + Air Floss Ultra Pink HX8391/02 liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.6.2019

To moja kolejna szczoteczka soniczna Philips (poprzednia ma ok. 10 lat i nadal działa-teraz używa jej syn) i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Skończyły się problemy z cofaniem się i krwawieniem dziąseł, zęby są doczyszczone również od strony języka i nie muszę machać ręką, bo szczoteczka czyści sama. Choć na początku byłam sceptyczna, to końcówka DiamondClean faktycznie wybiela zęby (jest to bardzo ważne dla każdego, kto ma wrażliwe zęby i o pastach wybielających może tylko pomarzyć).Nie potrafię powiedzieć czy sam program "wybielanie" daje jakieś efekty, ale wspomnianą główkę testowałam z inną rączką i daje efekt. Jest jednak mała łyżka dziegciu - na panelu jest tylko jeden przycisk, którym się zarówno uruchamia szczoteczkę, jak i zmienia programy; czasem pasta zdąży spaść nim się ustawi ten właściwy (poprzednia rączka miała dwa przyciski i osobno ustawiało się program, a osobno uruchamiało szczoteczkę, teraz może i jest eleganciej, ale trochę mnie to drażni). Ogółem rzecz biorąc, polecam każdemu kto chce mieć białe i błyszczące zęby (bez licówek:-)
jeszcze

9.12.2019

Produkt ogólnie się sprawdza, dobrze czyści zęby, jest w miarę cichy, czyli swoje funkcje spełnia. Niestety bateria nie trzyma tak długo jak podaje producent, rzeczywiście jest to trochę krótszy czas. Poza tym pasta ścieka po szczoteczce jak się myje ząbki no i jest trochę śliska, może wypaść z ręki. Trzeba na to uważać.W ogólnym rozrachunku jestem na TAK i polecam ten produkt.Irygator ma dobrą baterię,, długo trzyma i bardzo dobrze czyści przestrzenie międzyzębowe. Duży plus.

27.12.2018

Produkt jest znakomity. Zakupiony na prezent. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę. Póki co używany bardzo krótko, ale już widać pierwsze efekty. Zęby są zdecydowanie bardziej doczyszczone. Nie trzeba używać nici dentystycznych żeby nic nie zalegało między zębami; ) zdecydowanie polecam produkt!

1.7.2019

Komplet kupiony na prezent. Bardzo się podobał. Bardzo funkcjonalny. Myślę, że zda egzamin na 5. Obecnie żona użytkuje w Sanatorium więc nie znam jeszcze szczegółów użytkowania.

22.1.2019

Wspaniały produkt,świetnie czyści,pięknie wygląda,łatwe ładowanie,jestem mega zadowolona.polacam wszystkim ten zestaw.

6.11.2019

Jestem fanka szczoteczek sonic + air floss, moglyby by byc cichsze, ale ogolnie jestem bardzo zadowolona

13.1.2017

Najlepszy zestaw do pielęgnacji zębów w dobrej cenie jak na dwa urządzenia. Gorąco polecam!

12.5.2019

Fantastyczna pod każdym względem!!! Mycie zębów stało się prawdziwa przyjemnością:))

25.1.2017

Bardzo wysoka jakosc produktu. Czyszczenie zebow dokladne i relatywnie przyjemne.

22.7.2019

mam tę szczoteczkę od kilku dni, piękny design, na efekty muszę jeszcze poczekać
Warunki usługiPolityka prywatności