logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pralka Gorenje WHP82ES. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pralka Gorenje WHP82ES.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pralka Gorenje WHP82ES liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.9.2021

Ładowność 8kg, zużycie energii niby w klasie E ale w przeliczeniu na 100 lub jedno pranie moje poprzednia pralka E..x mimo że w klasie A zużywała więcej energii niż ta Gorenje. Po miesiącu pracy pralki żona ocenia na 5/5. Troszkę hałaśliwa ale nawet jak ją puszczamy na noc to nie jest uciazliwe. Dla mnie ważne jest też żeby łatwo serwisować i jak rozmawiałem ze znajomym serwisantem to nie miał jeszcze na warsztacie pralek tej marki.

15.10.2021

Pralkę mam tydzień .Pierze dobrze.Miała od nowości zepsuty zawór wody co powodowało niekontrolowane napełnianie się i wyciek wody z bębna. Po zgłoszeniu naprawy gwarancyjnej zawór został wymieniony po dwóch dniach.
Warunki usługiPolityka prywatności