logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Prenatal DHA z tuńczyka 30 kaps. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Prenatal DHA z tuńczyka 30 kaps.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Prenatal DHA z tuńczyka 30 kaps liczba opinii klientów wynosi 45, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 3.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.1.2014

tabletki mają dość miękką powłoczkę, są spore, ale preparaty z DHA, bywają wręcz ogromne. kapsułki są trochę podłużne, co ułatwia ich połykanie.ja mam dość duży problem z połykaniem dużych tabletek (niektórych z DHA, nawet połknąć nie jestem w stanie), ale te daję radę bez problemu.jak po każdym preparacie z DHA, bywa że czuć w ustach nieprzyjemny, rybi zapach. polecam połykanie tej tabletki w środku obiadu, a nie po posiłku, bo wtedy taki efekt nie występuje.ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.

17.10.2013

Polecam kobietą w ciąży. Stosuje je razem z Prenetal Classic od 3 miesiąca ciąży. Nie ma problemu z ich połykaniem czy nieprzyjemnym zapachem - jak dla mnie wszystko ok. Jedynie cena - mogłyby być tańsze biorąc pod uwagę zawartości 30 tabletek i dawkowania dwa razy dziennie starczą jedynie na 15 dni:)

14.4.2014

Tabletki zażywałam podczas pierwszej ciąży, w okresie karmienia piersią, teraz przyjmuję w drugiej. Trzeba uważać na cenę, w stacjonarnych aptekach potrafią naliczyć nawet około 40 zł za opakowanie 30 szt :/ W sklepach internetowych cena jest dwukrotnie niższa.

21.10.2011

polecam serdecznie wszystkim mamą i przyszłym mamą!Tabletki wzmacniają organizm dzieki czemu włosy oraz zęby sa mocniejsze.Cena jest przystępna ponieważ kuracja starcza na miesiąc.Polecam

6.6.2013

Preparat przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Uzupełnia niedobory witamin. Ubocznym efektem jest poprawa stanu płytki paznokcia. Preparat w bardzo atrakcyjnej cenie

28.2.2014

polecam wszystkim kobieta w ciąży jak również karmiącym mamom ja brałam je od trzeciego miesiąca ciąży i przez okres karmienia świetnie uzupełniał niedobór DHA

30.9.2014

po mimo wielkości kapsułki bez problemu można ją połknąć w porównaniu z innymi "DHA" są bez zapachowe co nie sprawia trudności w przyjmowaniu ich.

14.1.2015

Produkt bardzo dobrze przyswajany przez kobiety w ciąży. Oferuje bogactwo witamin a co najważniejsze ma świetny wpływ na rozwój płodu.

20.5.2014

produkt uzupełniający dietę w kwasy omega-3 z oleju rybiego dla kobiet ciężarnych i karmiących w bardzo korzystnej cenie

16.6.2013

Jedna kapsułka Prenatal DHA zawiera 300 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy z oleju rybiego) Przystępna cena.

16.7.2016

bardzo dobry produkt. wart swojej ceny. lepiej doplacic i byc zadowolonym z zakupu

5.9.2013

Zawiera wszystkie potrzebne minerały do prawidłowego rozwoju dziecka w łonie matki

14.12.2020

Bardzo dobry produkt dla kobiet w ciąży. Kwasy dha potrzebne dla rozwoju dziecka.

15.2.2016

W porządku, aczkolwiek czy to rzeczywiście potrzebne dla dziecka?

12.10.2015

zawiera wyłącznie dha które jest niezbędne w diecie mam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności