logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Radio GoGen IR167BTB czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Radio GoGen IR167BTB czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Radio GoGen IR167BTB czarny liczba opinii klientów wynosi 22, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.5.2020

Mało opinii na temat tego radia, kupiłem w ciemno i zaskoczyło mnie bardzo miło. Wygląda lepiej niż na zdjęciach, pokryte "gumowanym" przyjemnym w dotyku plastikiem. Połączenie stabilne, radio internetowe nie przerywa, zasięg stacji fm mnie zadowolił. Nie jest duże, a gra głośno. Programowalne guziki dla 4 ulubionych stacji radiowych na obudowie - przydatne. Polski język w menu.Szkoda, że nie można połączyć opcji budzika z automatycznym wyłączeniem, tak by radio samo się uruchamiało i wyłączało po określonym czasie.Sterowanie trochę toporne, pilot toporny (już nie trochę) ale jednak funkcjonalny, największym rozczarowaniem jest aplikacja na smartfona - powolna, brzydka (wygląda jak z poprzedniej dekady),gubiąca połączenie, od uruchomienia aplikacji do uruchomienia radia mija kilkadziesiąt sekund.
jeszcze

31.1.2022

Wybrałem to radio ze względu na rozmiar i cenę. Użytkowanie bez instrukcji nie sprawiło problemu. Korzystam obecnie jedynie z radia internetowego, taki był cel zakupu. Mogłoby mieć lepszy dźwięk, ale jest akceptowalnie. Nie spodziewałem się rewelacji w tych pieniądzach. Ogólnie: ilość polskich stacji ogromną, wszystkie które chciałem są, sleep działa, budzik rozbudowany, pilot rewelacja, aplikacja na smartfona toporna.

27.4.2021

Jakości dźwięku nie oceniam, bo dla mnie to radio miało tylko brzdąkać w kuchni. Ale wszystko rozumiem, co mówią i co leci :) Dość zgrabne, ma sporo funkcji, działa bez zarzutu. Liczba stacji jest ogromna (internet!), więc nie znudzi mi się chyba do końca życia. Duża skala głośności, chociaż wieczorem brakuje mi jeszcze jednej kreseczki w dół. Grzeje się od góry, więc raczej nic na nim nie stawiam.

15.1.2022

Wysoka jakość wykonania. Radio nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. Ogromny wybór stacji radiowych. Nienaganny odbiór bez trzasków,szumów itd. Urządzenie proste w obsłudze. Mąż uruchamia radio zdalnie za pomocą smartphona, ja - kobieta ,zdecydowanie wolę pokrętła ,ew. pilot ;)..Zachęcam do zakupu.

30.11.2020

Radio gra dobrze, bas jest wystarczający, menu intuicyjne, sterowanie z aplikacji w telefonie działa bezproblemowo, Bluetooth paruje się szybko, Jedyny problem stwarzał pilot ze słabym zasięgiem - lecz wyjęcie i ponowne włożenie baterii, przywróciło poprawny zasięg pilota.

11.12.2021

Radio jest wspaniałe! Konfiguracja zajęła mi laikowi 5 minut. Bardzo intuicyjne, wszystko zrobione z poziomu pilota. Co najważniejsze: Stereo głośno gra, ma equalizer, bardzo dobra cena, jakość i wykonanie oraz prosta obsługa. Śmiga jak pszczółka. Polecam wszystkim warto.

14.6.2021

Wszystko ok tylko raz się zdarzyło że radio w czasie grania zapomniało wszystkie ustawienia :/(ustawienia języka, czasu, hasła itp.) po dwukrotnym uruchomieniu ustawienia zostały przywrócone. Nie wiem dlaczego tak się stało.

4.12.2021

super produkt. rodzice zachwyceni :) odbiera 357 :) , nie gubi zasięgu, wygląda ekskluzywnie. Menu dość łatwe w obsłudze. Jakość dzwięku genialna ze wględu na dwa głosniki. super basy! polecam kazdemu.

27.10.2018

małe , niezłe radyjko internetowe. kłopotem jest jedynie łączenie z aplikacja do sterowania na telefonie. przydała by sie możliwosc odtwarzania plików z pamięci usb. poza tym wiekszych wad nie ma

11.12.2017

Radio znakomicie współpracuje z tabletem dobrze się łączy z internetem ma niezły tuner. Miłą niespodzianką jest dobry dźwięk i głośność z małych głośników.

24.1.2022

Radio jest ok, odbiera wszystkie stacje jak w opisie .Jak na małe radio ,to dźwięk całkiem 2 x 7 wat super .Minusów jak na razie brak Polecam.

24.12.2020

barwa dzwięku i głośność w skali 1-10 daje 10 , obsługa bardzo łatwa 10 , wygląd 10 , jestem mile zaskoczony jakością tego radyjka

7.8.2018

Kupiony na prezent. Super sprzęt. Bardzo dobra jakość dźwięku, ustawione ponad 300 stacji, możliwość obsługi smartfonem.

11.10.2019

Radio bezbłędnie łączy się z siecią WiFi, umożliwia wyszukiwanie stacji internetowych po gatunkach i lokalizacji

23.12.2021

Jestem zachwycona tym radiem. Działa bez zarzutu! W tej skali cenowej strzał w 10!Polecam!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności