logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Rapoo Zestaw Klawiatura+Mysz 8200M Czarny (142280). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Rapoo Zestaw Klawiatura+Mysz 8200M Czarny (142280).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Rapoo Zestaw Klawiatura+Mysz 8200M Czarny (142280) liczba opinii klientów wynosi 27, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.5.2020

Chyba jedyna klawiatura z myszą, którą można podłączyć jednocześnie przez Bluetooth i USB. Kolejny plus to baterie AA (duże paluszki) w klawiaturze i myszy, dzięki czemu rzadziej trzeba zmieniać baterie. Minusy niestety też są: na klawiaturze nie pisze się wygodnie. Niektóre ważne klawisze (kropka), potrafią się zacinać i trzeba mocno w nie uderzać, ale to powoduje, że znak wstawiany jest dwukrotnie. I szkoda, że osobno przełącza się urządzenie połączone z klawiaturą (skrótami Fn +1, 2, 3, 4), a osobno urządzenie połączone z myszą (przyciskiem pod urządzeniem). Wygodniej byłoby zmieniać to tylko na klawiaturze, tak aby obydwa urządzenia od razu się przełączały.

27.10.2019

Rozczarowałem się trochę jakością tworzywa. Produkt sprawia wrażenie mało solidnego, ale daje radę. Nie gubi zasięgu. Możliwość podłączenia z użyciem pestki USB z zestawu, czy przez USB. Klik myszy cichy, regulacja dpi - mogłaby zadana czułość jakoś sygnalizować. Klawiatura już nie taka cicha, ale mi nie przeszkadza bardzo. Baterie w zestawie.

13.11.2020

Bardzo przyjemnie się pisze na klawiaturze. Jest cicha, ma niski skok klawiszy. Klawisze są blisko siebie, dla małych dłoni będzie idealna. Mysz cichutka, z dobrym DPI. Dodatkowe klawisze myszy idealnie działają z programem 'X-mouse button control' pod Windows.

3.3.2022

W sumie kupiłem już 4 klawiatury i myszki - do biura. Ja wybrałem bo wylewam kawy i herbaty. Przy okazji zestaw jest cichy, poza kółkiem przewijania myszy. Za tę cenę super. Po około roku, w pierwszej klawiaturze wyciera się napis Ctrl lewy. Poza tym ok.

16.2.2021

daje maxa bo w tej cenie to jest super zestaw. już drugi taki kupiłem. jedyny mankament to brak diody dla caps locka i num locka. przede wszystkim ultra cicha mysz i elegancka pełnowymiarowa klawa.

27.4.2021

Ogólny rozrachunek tego zestawu wygląda tak: myszka - wyśmienita, klawiatura - ma swoje "trudniejsze" momenty. Czasem potrafi się zaciąć lub nie móc się połączyć ponownie. z komputerem.

19.4.2021

Klawiatura dobrze wykonana. Klawisza mają przyjemny skok. Dobrze rozmieszczone jak na duże palce. Bardzo cicho pracuje.sama klawiatura jest sztywna, pewnie się na niej pisze.

7.5.2020

Jeśli chodzi o klawiatur , to brak kontrolek led wskazujących aktywność przycisków caps lock oraz num lock, przyjemny skok klawiszy i tak samo jak myszka cicha kultura pracy

2.3.2021

ultra cicha co było głównym kryterium zakupu. Jedyny mankament to brak w modelu diody sygnalizującej włączenie CapsLock i NumLock ale nie jest to uciążliwe

15.2.2021

Jakoś wykonania ok ale ta klawiatura nie ma diody sygnalizującej włączenie klawiatury numerycznej, wcześniej tego nie zauważyłem

27.10.2020

Super klawiatura i myszka, mi wszystko działa jak trzeba, nie wiem skąd ocena, chyba ktoś kupił wadliwy egzemplarz

28.6.2021

Bardzo dobra jakość wykonania, przyjemna w użytkowaniu, dobry zasięg, długi czas pracy na bakteriach.

7.5.2020

Spisuje się bardzo dobrze, lecz jest dość dużaNie intuicyjne rozmieszczenie klawiszy home delete

20.5.2021

Klawiatura spełniająca podstawowe funkcje. W tej klasie cenowej - absolutna rewelacja.

10.8.2020

Pomysł super klawiatura OK - gwiazdka mniej za lagi na połączeniu BT (zasypia)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności