logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Russell Hobbs Fiesta 24620-56. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Russell Hobbs Fiesta 24620-56.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Russell Hobbs Fiesta 24620-56 liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 1.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 1.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.6.2019

dlugi czas nagrzewania. gofry w instrukcji powinny sie robic 3-4min a mimo czekania 10-12 nadal ciasto nie jest wypieczone. pewnie problemem jest to ze ma wymienne plyty ktore po prostu nie naggrzewaja sie tak jak nagrzewalaby sie plyta zainstalowana na stale. ale najgorsze jest postarzanie produktu / bledy konstrukcyjne - zaczep trzymajacy wymienne plyty jest Z TWORZYWA SZTUCZNEGO i narzony na bezposrednie dzialanie wysokiej temperatury, takze posluzyl cale 4x zanim sie stopił.nie wiem ktory inzynier to wymysli ale to jakas porazka. trzymajcie sie od tego produktu z daleka
jeszcze

27.9.2020

Pomimo smarowania płyt olejem, i to obficie, gofry przywierają tak mocno, że problemem jest otworzenie urządzenia. Po otworzeniu trzeba odrywać gofra od płyt. Smarować trzeba przy każdym nalewaniu ciasta, bo inaczej gofry po otworzeniu urządzenia, są porozrywane.

11.9.2021

Beznadziejny produkt. Bardzo długi czas nagrzania i oczywiście czas wypieku.
Warunki usługiPolityka prywatności