logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sally Hansen Creme Hair Bleach For Face Aloe NOWY Rozjaśniacz do włosków. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sally Hansen Creme Hair Bleach For Face Aloe NOWY Rozjaśniacz do włosków.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sally Hansen Creme Hair Bleach For Face Aloe NOWY Rozjaśniacz do włosków liczba opinii klientów wynosi 72, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 72, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.4.2016

Dobry produkt. Procedura rozjaśniania nie należy do najprzyjemniejszych, ze względu na drażniący nieprzyjemny zapach ;) Niezbyt dobrze się sprawdza w przypadku grubych włosków - po rozjaśnianiu są one nadal widoczne, tyle, że nie są ciemne, ale przezroczyste... Natomiast tak czy inaczej nie wygląda to dobrze, nawet po rozjaśnieniu, włoski błyszczą się w świetle i kiedy są grubsze wyglądają bardzo nienaturalnie. Jednak mimo wszystko produkt oceniam bardzo dobrze, bo spełnia swoje zadanie - rozjaśnia; przy cieńszych włoskach efekt jest naprawdę dobry, chociaż gdy włoski odrastają to wygląda to dość dziwnie, kiedy są ciemne u nasady i rozjaśnione na końcach... Bardzo trudno je rozjaśnić u samej nasady,często zostaje jakiś milimetr nierozjaśniony. Produkt może działać też lekko drażniąco na skórę, ale nic dziwnego - sama chemia... Mimo wszystko polecam do wypróbowania.
jeszcze

20.5.2019

Nie wyobrażam sobie życia bez tego kosmetyku. Obowiązkowy zakup dla kobiet, które walczą z niechcianym owlosieniem. Na używam na górna wargę. Włoski stają się niewidoczne na jakieś 3 tygodnie. Zabieg trwa max. 10 minut. Więc mniej więcej raz na miesiąc muszę zamknąć się w łazience na 10 minut, aby czuć się swobodnie i atrakcyjnie przez cały czas.

14.12.2013

Rozjaśniacz Sally Hansen skutecznie rozjaśnia wszystkie włoski na twarzy. Dla kobiet z nadmiernym owłosieniem jest wybawieniem. Nie trzeba poddawać się bolesnym i często kosztownym zabiegom w salonach kosmetycznych by zapomnieć o koszmarnym wąsiku. Zapach nie jest zbyt przyjemny ale też nie przeszkadza aż tak bardzo.

25.6.2014

Preparat bardzo skuteczny. Mnie nie uczulił pomimo, że jestem alergikiem i mam uczulenie na wiele kremów. Mam jedynie problem z przechowywaniem go po otwarciu opakowania. U mnie po około 5-6 miesiącach proszek przejmuje konsystencję paćki nie do użycia (a przechowuje go w suchym pomieszczeniu).

7.8.2013

Bardzo dobry produkt. Cena również bardzo korzystna. Co ważne nie podrażnia skóry i nie ma nieprzyjemnego zapachu jak niektóre rozjaśniacze. Włoski nie odrastają przez dłuższy czas. wystarcza na długo. Produkt naprawdę godny polecenia:)

22.5.2017

Rewelacyjny rozjaśniacz!!! :))) Miałam bardzo widoczny wąsik pod nosem (jestem szatynką), i przyznam obawiałam się czy w moim przypadku rozjaśniacz w ogóle zadziała. Ale zdał egzamin :D jestem bardzo zadowolona. Polecam !

8.10.2013

kremu używam już jakiś czas i jestem z niego zadowolona,rozjaśnia tzw.wąsik na twarzy bardzo dobrze;nie wiem jak działa u brunetek ale blondynki na pewno będą z niego zadowolone

13.1.2016

Produkt bardzo efektywny. Rozjaśnia włoski szybko, dopasowują się do koloru skóry. Niestety efekt utrzymuje się około 2-3 tygodni. Później zabieg trzeba powtarzać.

26.7.2014

Bardzo lubię ten produkt. Naprawdę spełnia swoje zadanie. Szybko rozjaśnia włoski, które z czasem stają się bardziej kruche i coraz słabsze

27.11.2013

Super krem, bardzo skuteczny i efekt długo się utrzymuje. Polecam każdemu kto ma problemy z ciemnymi włoskami w nieodpowiednich miejscach;)

10.8.2015

Produkt bardzo dobry, świetnie rozjaśnia włoski, pomimo iż mam skórę alergiczną nie wywołał żadnego uczulenia. Zdecydowanie mogę polecić

8.10.2016

Produkt wydajny, spełnia swoje zadanie, bezpośrednio po nałożeniu produktu na twarz pojawiło się krótkie uczucie pieczenia.

28.5.2015

Świetny patent na niechciane włoski! Zawsze bałam się depilacji woskiem a rozjaśniacz jest idealnym zastępstwem. Polecam!

24.9.2013

Doskonały krem , ma bardzo przyjemny zapach i doskonale się rozsmarowuje na skórze. W 100% skuteczny... Gorąco polecam

3.11.2013

Doskonały krem , ma bardzo przyjemny zapach i doskonale się rozsmarowuje na skórze. W 100% skuteczny... Gorąco polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności