logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie SanDisk Ultra Dual Drive USB-C 32GB (SDDDC2-032G-G46). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu SanDisk Ultra Dual Drive USB-C 32GB (SDDDC2-032G-G46).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu SanDisk Ultra Dual Drive USB-C 32GB (SDDDC2-032G-G46) liczba opinii klientów wynosi 140, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 84, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 45, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.2.2018

Zalety:- PenDrive naprawdę funkcjonalny.- posiada dodatkową aplikację na Androida ułatwiającą przesył plików- korzystna szybkość przesyłu- kompaktowy, mieści się w portfeluWady:- bardzo słaba jakość wykonania (mam trochę wrażenie, jakby chciał się rozpaść w rękach, kruche tworzywo i duże luzy)- kiedy używam go z telefonem Samsung S8 okropnie się grzeje (telefon wykrywa go jako urządzenie, które chce naładować)

5.8.2020

Dobry stosunek ceny do jakości. Szybki przesył danych oraz USB typu C na duży plus. Pendrive trochę się grzeje, ale to zrozumiałe przy tak małym rozmiarze. Gdyby ktoś bardzo się chciał przyczepić to można wskazać na plastikową obudowę, która nie wygląda na zbytnio trwałą. (tak jak w większości tego typu produktów)W tym przedziale cenowym na pewno warto.

Pendrive jest według mnie dobry. Robi to co powinien, nie ma z nim jako takich problemów. Jedynym minusem jest według mnie jedynie jakość wykonania. Wkładając go do komputera, które ma ciasne wejście, ten chowa się i trzeba trochę pokombinować by go dobrze włożyć. A tak to ogólnie jest dobrze.

22.4.2021

Dobry pendrive, szybki dostęp do danych, czasami trochę zbyt "luźno" chodzi wysuwanie (USB/USB-C), przez co podczas podłączania do gniazda USB w komputerze ma tendencję do "chowania się". Jednak wystarczy złapać za obudowę i już bez problemu.

20.11.2019

Wielofunkcyjny pendrive kupiony z zamiarem wymiany danych z telefonem na USB C. No ale szału nie ma. W tej cenie można mieć szybszy i skorzystać z kabelka.......Za to plusem była promocyjna cena. Jakość wykonania? Powiedzmy średnia.

11.3.2020

B.d osiągi. Minus to niezbyt pewny przycisk do perzesówania szyny USB/USB typ C (są tam takie ząbki plastikowe i nie jestem pewien ile przesówań to wytrzyma zważywszy na fakt,że przy podłączaniu do gniazda USB potrafi się cofnąć)

Bardzo ładnie wykonany. Świetnie działa, jest szybki, lekki, do tego wyjścia standardowe usb + typ-C. Idealne rozwiązanie jak trzeba przenosić sobie na nim dane między urządzeniami mającymi różne standardy wejść.

19.3.2019

Dzięki dwóm wtyczkom dość funkcjonalny flash. Nie wiem ile wytrzyma wysuwana konstrukcja ale na razie ok. Dosyć szybki ale bez szału. Nietypowe miejsce na zawieszkę (pośrodku obudowy, z boku) ale nie przeszkadza.

6.10.2020

Wygodny, ultralekki, na wyprawy ze smartfonem lub tabletem wyposażonym w USB-C. Doskonale nadaje się do magazynowania zdjęć i filmów kiedy kończy się pamięć w urządzeniu mobilnym.

Pendrive jest wykonany naprawdę dobrze i elegancko. Dodatkowo jeszcze ma przyzwoitą cenę jak na sandiska. A na produktach tej firmy jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Polecam.
Warunki usługiPolityka prywatności