logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Spalding NBA Tack-Soft. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Spalding NBA Tack-Soft.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Spalding NBA Tack-Soft liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.5.2011

Kupiłem ją jakiś czas temu, i póki co jestem z niej zadowolony. Piłka dobrze się trzyma dłoni, jednak jak jest trochę mokro to strasznie się ślizga. Wykonana jest z świetnego materiału i dobrze leży w dłoni. Problem stanowić może to, że dość średnio się odbija (gram nią na tartanie, ale także na betonie nie odbija się dość wysoko). Ciężko jest znaleźć piłkę, która odbijałaby się w sam raz (nie za mocno, ani nie za lekko), ten model należy jednak do tej drugiej grupy (trzeba mocniej kozłować).W opisie nie chciałem korzystać z opcji Plus i Minus, gdyż niektóre wydają mi się niedorzeczne(np. dokładność lotu, która w głównej mierze nie zależy od piłki tylko, od rzucającego), ale z powodu ograniczeń tego portalu jestem na nie skazany. Ogólnie rzecz biorąc, polecam.
jeszcze

1.7.2009

Posiadam i zachwalam. Piłka z zastosowaniem na zewnątrz (ja gram na tartanie jak i wewnątrz. Należy pamiętać, aby nie grac na różnego rodzajach asfaltach i betonach bo od tego są gumowe piłki. Piłka wykonana z dbałością o szczegóły. Świetnie sprawuje się podczas treningów czy grania ze znajomymi. Piłka naprawdę na długie lata.

5.7.2020

polecam, spelnia oczekiwania

9.6.2021

Zgodny z opisem

25.2.2020

Świetny produkt
Warunki usługiPolityka prywatności