logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sterillhand Skuteczny Antywirusowy Płyn Do Dezynfekcji Rąk I Skóry 1000 Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sterillhand Skuteczny Antywirusowy Płyn Do Dezynfekcji Rąk I Skóry 1000 Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sterillhand Skuteczny Antywirusowy Płyn Do Dezynfekcji Rąk I Skóry 1000 Ml liczba opinii klientów wynosi 1101, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1100, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.8.2020

Produkt jest rewelacyjny! Przede wszystkim przy bardzo częstym użyciu nie niszczy rąk! Nawet jak miałam lekko uszkodzoną skórę dłoni (chociaż w takim przypadku nie zaleca się używania płynu) nie podrażniał (było tylko chwilowe szczypanie), nie wysusza rąk (więc nie trzeba często używać kremu do rąk - jak w przypadku innych płynów), nie ma brzydkiego zapachu - zapach alkoholu bardzo szybko się ulatnia! Produkt jest rewelacyjny w użytkowaniu - a do tego jest również antywirusowy! Co chyba szczególnie doceniam w czasie obecnej pandemii.

31.10.2020

Jestem bardzo zadowolony z płynu - po użyciu nie pozostaje uczucie lepkości, a sam środek ma delikatny, przyjemny zapach. Żadnych negatywnych skutków dermatologicznych. Po przelaniu do atomizera używam też środka do dezynfekcji elementów samochodu, z którymi mam stały kontakt i również nie pozostawia nieprzyjemnych śladów.

20.12.2020

Sam płyn jest bardzo fajny. Nie śmierdzi paskudnie jak denaturat, nie wysusza nie jest tłusty, ma odpowiednio mocne stężenie. Oprócz dłoni dezynfekuję nim między innymi telefon - jest bezpieczny do tego celu.Mechanizm pompki jest kiepski. Słabo dozuje, nie rozpyla (nie robi mgiełki).

6.11.2020

Moim zdaniem najlepszy preparat do dezynfekcji na rynku. Nie lepi się, nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu ala denaturat. Bardzo wygodna pompka dozująca, która ładnie rozpyla środek na dłoniach. I przede wszystkim dobra cena jak na obecne czasy. Polecam!!!

20.4.2020

Wszystko dobrze, tylko pompek na każdej butelce nie było, były korki. Jak już się zamawia płyn z pompką, to się liczy na to, że pompki jednak się znajdą na każdą butelkę. Musiałam przelewać płyn do mniejszych buteleczek z pompkami, które akurat miałam.

7.12.2020

Jeśli ktoś poszukuje płynu do dezynfekcji rąk to polecam ten płyn.Jest delikatny, nie śmierdzi (tylko zapach spirytusu) jest nieinwazyjny dla skóry, poza tym niektóre płyny pozostawiają czasami uczucie lepkości na dłoniach, tutaj tego nie ma.

30.3.2020

Płyn owszem dotarł, nawet wcześniej niż się spodziewałam , lecz był nie zgodny z opisem . Zamawiałam butelkę z rozpylaczem jak na rysunku, a dostałam ze zwykłą niewydajną pompką która nadaje się do żelu a nie do płynu o konsystencji wody.

30.9.2020

Zgodny z opisem, butelka wystarcza na 2 miesiące stosowania przy przelewaniu do 150 ml buteleczki z atomizerem (dezynfekcja rąk w codziennym życiu - komunikacja miejska, płatności, dotykanie klamek, zakupy itd.)

4.5.2020

Po użyciu czuć woń spirytusu, ale bez żadnych innych negatywnych odczuć (nie ma smrodu np. denaturatu jak w innych produktach. Konsystencja płynu. Do pojemnika 1 L załączona pompka ekstra.

13.12.2020

To jest najlepszy i najbardziej wydajny płyn do dezynfekcji, Zapach powiedziałbym neutralny jak na alkohol. Dozownik wprost rewelacyjny.Wystarcza na bardzo długo. Zdecydowanie polecam.

11.3.2020

Produkt jest sprawdzonej firmy i jakości ,zapach alkoholu czuć tylko przez chwilę zaraz wyparowuje i już nie czuć go na rękach , skóra rąk nie jest wysuszona po używaniu tego preparatu

16.5.2020

Za tą cenę rewelacja. Zapach jak klasyczny spirytus salicylowy. To duża zaleta moim zdaniem, bo większość tego typu preparatów, które masowo pojawiły się na rynku, cuchnie okrutnie.

24.3.2020

Korzystałam z różnych specyfików do dezynfekcji. Ten jest zdecydowanie najlepszy. Nie powoduje u mnie reakcji alergicznych. Oczywiście ręce kilka razy w ciągu dnia natłuszczam.

31.3.2021

Ładnie pachnie i jest w porównaniu do zwykłego spirytusu 70% używanego przeze mnie do dezynfekcji do tej pory o wiele tańszy i bardziej ekonomiczny dzięki pompce...POLECAM!!!

3.3.2021

Płyn ma całkiem akceptowalny zapach.. nie śmierdzi jak niektóre inne produkty tego typu. Pompka rozpyla elegancko dzięki temu faktycznie płyn jest dawkowany ekonomiczniej.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności