logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Szampon w kostce Silver do włosów kręconych suchych Tinktura. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Szampon w kostce Silver do włosów kręconych suchych Tinktura.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Szampon w kostce Silver do włosów kręconych suchych Tinktura liczba opinii klientów wynosi 13, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.3.2022

Mam z tym szamponem problem bo: dobrze myje włosy, są po nim czyste i nie suche końce, mam u nasady tluste a suche końce wiec to problem ale tu jest ok, pieni się średnio za 1 razem ale przy 2 myciu jest ok TYLKO strasznie śmierdzi jak dla mnie - jak wędzonka z dymem z ogniska! Poszłam do miasta po myciu glowy nim i czułam od siebie ten zapach, aż mi było wstyd. Nie wiem czy go używać bo ogólnie pasuje mi ale zapach jest dramatyczny. Niech producent z tym coś zrobi albo zmieni zapach.

11.4.2022

Działanie szamponu super, hamuje swędzenie skóry głowy. Natomiast kostka złamała mi się najpierw na pół, a potem na mniejsze części podczas pienienia, przez co bardzo trudno było z niej korzystać, co i rusz odrywały się od niej mniejsze kawałki.

2.8.2022

Bardzo fajny szampon. Kupiłam go na swędzącą skórę głowy i problemy z łuszczycą. Zdecydowanie łagodzą swędzenie skóry głowy, włosy są porządnie umyte i nie przetłuszczają się szybko. Zapach po umyciu włosów po jakimś czasie się ulatnia. POLECAM

9.12.2020

Produkt o specyficznym zapachu, do którego trzeba się przyzwyczaić, ale jest wydajny, dobrze myje i świetnie łagodzi swędzącą skórę głowy - inne produkty podrażniały mi skórę, a ten jako jedyny się sprawdził.

2.6.2020

od ponad 10 lat WALCZYŁAM z przetłuszczającymi się włosami, mydło od razu przyniosło mi niesamowite efekty! jestem przeszczęśliwa

17.2.2022

Polecam, szampon ma specyficzny drzewy zapach ale jest skuteczny na łupież i swędzący skalp.

10.4.2021

Niektórym przeszkadza intensywny zapach. Osobiście jestem zadowolony.

26.10.2020

uwielbiam szampony herbs n hydro, jeszcze nie znalazłam lepszych

26.7.2021

Poradził sobie z łupieżem i zostawia piękne zdrowe włosy.

30.8.2020

Zapach dosyć intensywny

5.3.2020

Super polecam

23.11.2019

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności