logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tara Labs Prism Omni ST. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tara Labs Prism Omni ST.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tara Labs Prism Omni ST liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.10.2012

Każdy posiada inny sprzęt i ten przewód może zabrzmieć różnie . Na średniej jakości , szczegółowym systemie grał " dosyć szczegółowo , nieco twardo ale bardzo naturalnie , tak... jakby realizator dzwięku , podał materiał bez obróbki . Średnica emanowała dużym potencjałem i pewną prawdziwością . Szczegółowość była chyba z wyższych pułapów cenowych . Wszystko było tak wyraziste , aż nieco nachalne , twarde , szorstkie ale wciągające w swoją emocjonalną strukturę . Przepraszam za takie wywody " , ale kabel robi pewne wrażenie jakby emocjonalne podając dzwięk bardzo esencjonalnie i namacalnie , nieco brakuje tu ogłady , basowości , ciepła , otuliny muzycznej . Ale niektóre sprawy może oddać tak .., że aż ciarki przechodzą tak realistycznie a nawet intymnie np głosy wokalistów , czy niektóre odgłosy instrumentów . Odgłosy , ponieważ jest tu mniej jakby muzyki ...? Sprzedawcy w sklepie uważali nawet że jest lepszy od Helixa 6 i 8 ( używali go nawet / chyba / w domu ) , ale tak nie jest , Helixy były bardziej muzyczne szczegółowe , klarowne i bardziej basowe , jak 8- mka , z jeszcze większym kolorytem , ale też gładkością miłą dla ucha , której Omni Prism , raczej nie posiada , w takim stopniu . Ale... w odpowiednim systemie może zrobić spore wrażenie ... Właściwie trudno go opisać , jednak ..był ciekawy .
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności