logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tchibo Feine Milde Pads Senseo 100Szt. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tchibo Feine Milde Pads Senseo 100Szt.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tchibo Feine Milde Pads Senseo 100Szt liczba opinii klientów wynosi 213, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 151, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 62, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.4.2022

Kawa jest dobra w smaku choć to kwestia gustu. Można się doczepić do rozmiarów padów, są trochę za małe w stosunku do tacy/kolby ekspresu (nie wiem jak to nazwać, chodzi o ten stalowy element z czarnym sitkiem, gdzie się wkłada torebkę z kawą). Pady muszę układać dokładnie na środku tacy (musi być przykryte dokładnie całe czarne sitko), bo w przeciwnym wypadku zrobi mi się lura. ( Woda pod ciśnieniem naturalnie wybiera miejsce przepływy stawiające najmniejszy opór, czyli w tym przypadku lukę utworzoną po niedokładnym ułożeniu torebki) Problem pojawia się przy tacy na pojedynczą kawę a tacki mam oryginalne.

26.9.2019

Kupuję zawsze dwie kawy - Tchibo Caffe Crema oraz Tchibo Feine Milde. Caffe Crema jest bardziej intensywną kawą idealną na pobudzenie. Feine Milde idealne na popołudniowo/wieczorną kawę. Idealnym rozwiązaniem jest pojedyncze zapakowanie każdego pada

4.7.2020

jak dla mnie dobra kawa w praktycznych opakowaniach. Nie trzeba się bawić z fusami po kawie. Sprawdza się w pracy gdy muszę szybko zrobić kawę a mam mało czasu.

16.7.2021

zlecenie zakupu produktu zostało zrealizowane bardzo szybko. Sklep oceniam na bardzo wysoko. skorzystam z zamówienia ponownie kiedy będie taka potrzeba.

6.12.2019

Moim zdaniem jedna z lepszych kaw w saszetkach oczywiście w przedziale 50 zł super zapakowane kawa jest świeża za każdym razem .Polecam smak łagodny

6.5.2019

Jakość za odpowiednią cenę.Trudno dostępna w Polsce z powodu braku tych ekspresów do kawy. A szkoda bo niedrogie a ta kawa do nich jest idealna.

29.4.2020

Jestem wierna tej kawie od kilku lat. Smak łagodny, konkretny, nie drażni żołądka, dzięki osobnemu pakowaniu każdej saszetki zachowuje aromat:)

24.3.2022

Bardzo dobra kawka, ale jednak nie taka wyśmienita jak Jacobs Krönung Mild czy Senseo Douwe Egberts Mild, ale to oczywiście rzecz gustu.

7.5.2021

kawa Tchibo Feine Milde piję od lat i nie zmienię jej na inna. Jestem z tego produktu zadowolona i moja rodzina także

16.12.2021

bardzo dobra kawa próbowałem wiele rodzajów ale ta mi najbardziej przypadła do gustu i cena najbardziej przystępna.

25.5.2021

Piję od wielu lat delikatny i aromatyczny. Wycofali ją w sklepach Tchibo. Dobrze, że mają tą kawę w świecie kawy.

27.10.2015

Lubię tę kawę ze względu na opakowanie każdej saszetki oddzielnie przez co kawa nie traci aromatu i smaku

3.7.2019

Tą kawę też bardzo lubię jest dla mnie delikatna i mniej mocna słabiej palona niż inne ,które kupowałam.

7.12.2018

Wysoka jakość produktu - każdy pad pakowany hermetycznie - polecam. Kawa łagodna ale aromatyczna.

20.1.2020

To moja ulubiona kawa tej firmy. Pięknie pachnie, jest łagodna, ale czułości ma w sobie wiele...

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności