logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tec Take Siewnik Ogrodowy Do Nawozu Trawy. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tec Take Siewnik Ogrodowy Do Nawozu Trawy.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tec Take Siewnik Ogrodowy Do Nawozu Trawy liczba opinii klientów wynosi 15, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.3.2022

1. Największy feler tego siewnika to plastikowe podkładki do rurki metalowej na osi kół. Zamiast mocowania na śruby rurek poziomych z pionowymi, jak w huśtawkach ogrodowych, to mamy dwie podkładki(obręcze?) plastikowe. No, ale to chyba chodzi o to, żeby były one przyczyną do kupowania nowego siewnika. W trakcie montażu trzeba zwrócić uwagę, aby te właśnie podkładki oddalały kółka od wygiętej metalowej rurki -obrazek jest niezbyt czytelny. Oraz aby rurka wchodziła na podkładkę K, a podkładka M na K tak aby zacisnąć rurkę na osi kół. 2. Trzeba zwracać uwagę aby podczas montażu rurek, wgłębienia na śruby były na zewnątrz. 3. Małe zawleczki osi kół należy po założeniu rozłożyć tak aby nie wylatywały.4. Jest duży siłowy problem z nałożeniem kołpaków. Dopiero po rozgrzaniu plastiku w gorącej wodzie i przywaleniu drewnianą stroną tłuczka do mięsa (akurat gumowy młotek nie był pod ręką) udało się założyć oba kołpaki. 3. Na ten moment nie wiem jak z rozrzutem nawozu (spadł śnieg), ale chyba trzeba będzie zrobić próbę wielkość granulatu a otwór rozsypnika na małej ilości aby podczas pracy nie manipulować mechanizmem spustu i by nie powodowało to blokady jak w opisach tut. opinii.
jeszcze

10.4.2022

Siewnik rozsiewa nawóz, lecz na 360 stopni, wiec leci też na pchającego, poza tym słaba precyzja wykonania, duży luz poprzeczny na osi, ogranicznik na skali dozowania przepływu nawozu, łatwo ulega przestawieniu podczas zamykania przepływu.

16.12.2021

Produkt jest super jednak instrukcja ma jedno słabe zdjęcie przez co składałem 2x. za drugim razem produkt pokazał swoje prawdziwe oblicze. Walka ze śniegiem jest łatwiejsza.

4.5.2022

Super jest, tylko rączka się czasem zacina.

10.5.2021

za tą cenę można siać i trawę i granulaty

15.12.2021

gruba obudowa wygląda solidnie

11.11.2021

Bardzo dobry sprzęt. Polecam.

10.12.2020

Super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności