logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir e Vetiver Perfumy 100ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir e Vetiver Perfumy 100ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir e Vetiver Perfumy 100ml liczba opinii klientów wynosi 90, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 90, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.2.2017

Ten zapach bardzo ciężko opisać a to dlatego ze nie jest podobny do żadnego innego dostępnego w perfumerii. Wszystkie zapachy tego producenta są jedyne i nie powtarzalne. Mam ich 9 i każdego dnia zastanawiam się którego ma użyć. Czasami psikam się kilkoma na raz. Reakcja mężczyzn na te zapachy jest zabawna. Wystarczy ładnie pachnieć żeby się obejrzeli.

18.12.2020

Jestem zaskoczony na plus trwałością produktu.Zapach na tyle oryginalny, że następnego dnia po zakupie użyłem go do pracy i zwrócił na siebie uwagę.Polecam każdemu kto lubi coś "innego" w naprawdę dobrych pieniążkach.

22.12.2016

Solidnie opracowany produkt kosmetyczny dla Panów. Sam zapach to sprawa obiektywna. Mnie bardzo odpowiada, mimo zbyt może zbyt "słodkawej " nuty na początku aplikacji, Potem bardzo zrównoważony i orientalnie meski

11.12.2020

Męskie, lub uniseks. Na mężu bardzo pięknie pachniało. Zapach na skórze trzyma się przez dzień, na ubraniach dłużej. Ciekawy zapach. Stanie na półce między faworytów

16.10.2014

Bardzo trwały oryginalny zapach nieco przypominający dawne perfumeria firmy SHULTON (Old Spice. Burley z USA). Mogłoby być nieco ciekawsze i urozmaicone opakowanie!

22.9.2020

Perfumy o przepieknym, niepowtarzalnym zapachu dla mężczyzny. Jako kobieta zastanawiam sie czy sama nie zaczne ich uzywać. Są wyjatkowe.

2.1.2015

Ciekawy, męski zapach. Troszeczkę może jednak za silny. Po opisie spodziewałem się bardziej świeżego zapachu ale i tak jest nieźle.

26.2.2017

Mężu zadowolony i ja też. Zapach męski, bez zbędnych dodatków cytrusów, ozonu, itd. Ładny, miękki, drzewny - ooo i tyle :)

18.5.2015

Zmysłowy zapach,raczej dominujący,długo utrzymujący się na skórze.Uwielbiam go na ciele mojego faceta.

30.1.2020

mój mąż zakochał się w tym zapachu, a w pracy dziewczyny jak powąchały to też chciały zamówić
Warunki usługiPolityka prywatności