logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie The Ordinary Roztwór Złuszczający Aha 30% + Bha 2% Produkt Złuszczający Hydrators And Oils Aha Bha Peel Sol 30Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu The Ordinary Roztwór Złuszczający Aha 30% + Bha 2% Produkt Złuszczający Hydrators And Oils Aha Bha Peel Sol 30Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu The Ordinary Roztwór Złuszczający Aha 30% + Bha 2% Produkt Złuszczający Hydrators And Oils Aha Bha Peel Sol 30Ml liczba opinii klientów wynosi 124, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 124, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.7.2020

Rewelacyjny peeling, świetna alternatywa dla osób nie mogących używać tradycyjnych peelingów z ziarnem. Skóra jest po nim bardzo napięta, pory zwężone. Pierwsze sekundy po nałożeniu może lekko szczypać, ale nie wiąże się to z przykrymi niespodziankami po użyciu, raczej jest to zasługa kwasu zawartego w produkcie.

7.9.2020

Bardzo dobry peeling. Używam go już dość długo i ciesze się, ze dopracowano recepturę tak by nie szczypała. Gdy porównywałam go z innymi pilingami enzymatycznymi to ta rzecz mi zawsze w nim przeszkadzała. Wybierałam go tylko ze względu na pozostałe właściwości regenerujące skórę.

16.4.2020

Produkt jest rewelacyjny, ale dla wprawionych w bojach z kwasami. Mocno oczyszcza, wyrównuje skórę, porządnie zdziera. Umiejętnie użyty nie spowoduje łuszczenia, gorąco polecam, to na pewno nie jest moja ostatnia buteleczka tego produktu.

30.7.2020

Niezastąpiony. Używam inaczej niż mówi instrukcja, mam mieszaną cerę i dwa razy w tygodniu nakładam na strefę T. Porządnie odtłuszcza skórę. Kiedy nałożyłam na policzki miałam bardzo podrażnioną skórę, więc używam tylko na tłustą strefę.

15.1.2021

Po czterech tygodniach stosowania zauważyłam poprawę kondycji mojej cery. Mam wiele blizn trądzikowych które powoli zaczynają się wypłycać co mnie bardzo cieszy i dale mi nadzieję na piękną twarz

20.11.2020

działa - przebarwienia znikają już po pierwszym użyciu, co prawda w małej skali, ale z biegiem stosowania, znikają praktycznie całkowicie. Bardzo polecam. Za tą ceną naprawdę warto!

16.11.2020

Rewelacyjny produkt, potwierdzam oryginalność, bo to moja kolejna buteleczka :) Zalecam jednak uważać na podróbki i prosić o dowód zakupu u producenta!

21.10.2020

Bardzo dobry produkt. Po paru tygodniach pozbyłam się trądziku, z którym walczyłam od lat. Poprawiła się także ogólny wygląd cery.

20.10.2020

Super peeleng. Skóra jest po nim miękka i ujednolicona, nie wyświeca się tak w ciągu dnia. Kupiłam już 3 opakowanie. Polecam!

16.12.2020

To jest totalny sztos! Bardzo polecam. Świetnie działa na cerę, moja skóra nigdy nie była w tak dobrej kondycji jak teraz!

4.4.2020

Działa tak, jak obiecuje producent. Nie pogorszył stanu cery, po kilku aplikacjach widać jego korzystny wpływ na skórę

27.7.2020

Korzystnie wpływa na skórę, efekty widoczne już po pierwszej aplikacji. Skóra jest gładsza i ujednolicona. Polecam.

20.8.2020

Peeling jest super - jestem zachwycona i na pewno na stałe trafi do mojego setu kosmetyków pielęgnacyjnych :)

1.6.2020

Rewelacyjny! Poradził sobie z przebarwieniami powstałymi na przestrzeni lat walki z trudną cerą. POLECAM!

25.8.2020

Brak ulotki w języku polskim, ogólnie produkt bardzo ok. Dla kogoś z problemem zatkanych porów.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności