logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ThrustMaster T80 RW PS4. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ThrustMaster T80 RW PS4.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ThrustMaster T80 RW PS4 liczba opinii klientów wynosi 23, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.7.2015

Kierownica jak na swoją cenę jest świetna. Oglądając i czytając recenzje kierownicy, znalazłem wiele negatywnych opinii, że za plastkowa, że odbiega od prawdziwej kierownicy, itd. Moim zdaniem jak na kierownicę za 400zł do konsoli jest super. A co do wad z recenzji, to wiadomo jeśli będziemy porównywać ją np. z T300 czy innymi modelami za 1500zł wzwyż no to będzie źle wypadać ale jak na swoją półkę cenową klasa sprzęt. Gorąco polecam! W połączeniu z The Crew czy DriveClub super,oczywiście trzeba sobie odpowiedni ustawić pod siebie kąt i czułość ale to max 10 minut żeby się wczuć.
jeszcze

23.11.2015

Wystarczająca jak na 1 kierownicenie ma co narzekać ci co narzekają to musieli grac po prostu na lepszychMożna również kupić do ps4 kierownice g27 i kupić convecter m4 (trzeba sprowadzić z Ameryki jak sie nie myle bo w Polsce nie ma) i będzie działać ale to wyniesie gdzieś z 800 zł jak kupisz używaną kierownice

13.8.2016

Kierownica THRUSTMASTER T80 to przydatna rzecz do mojej konsoli ps4 działa pod pc,ps3,ps4 mam gre nazywa sie dying light the following tam można jeździć buggy takimi jeepami jak bym podłączył Kierownice THRUSTMASTER T80 by sie jeszcze lepiej jeździło ciągle na nią zbieram pozdrawiam patryk m.

10.3.2015

Nie znalazłem nic tańszego do PS4. Duuuużo lepiej się na niej gra niż na padzie. Dla mnie wystarczająca. Jakby był jeszcze Force Feedback było by pewnie jeszcze lepiej (ale nigdy na takiej nie grałem więc nie mam zdania)

20.7.2019

Ogólnie rzecz biorąc kierownica jak za taką cenę jest ok, męczące sa na pewno źle działające przyciski (GÓRA, DÓŁ, LEWO, PRAWO ) no i te ślizgajace się pedały... Jednak dla początkujących graczy jak najbardziej polecam

3.5.2021

Generalnie dobra kiera za tą cenę, tylko trochę lekkie pedały, które podczas jazdy mogą się przemieszczać po podłodze.

1.12.2016

Syn bardzo zadowolony, marzył o takiej kierownicy wreszcie może sobie pograć w gry na ps4.

29.11.2016

Syn bardzo zadowolony, marzył o takiej kierownicy wreszcie może sobie pograć w gry na ps4.

18.1.2018

dziesięciolatek mega zadowolony.należy pamiętać iż nie wszystkie gry PS4 są kompatybilne.

22.5.2017

Kierownica spełnia wszelkie funkcje. Radość dzieci bezcenna. Gorąco polecam ten produkt.
Warunki usługiPolityka prywatności