logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Topping D70s srebrny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Topping D70s srebrny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Topping D70s srebrny liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.4.2021

Stosunek jakości brzmienia co ceny wręcz rewelacyjny! Jakość wykonania też na wysokim poziomie (z wyjątkiem frontowych przycisków, ale tych używam tylko do ustawień w ukrytym menu). Generalnie to zadziwiająco udane połączenie brzmienia naturalnego, gładkiego, lekko ocieplonego i muzykalnego z detalicznością i przejrzystością. Scena stereo wszerz bardzo dobra; głębia również - ułuda muzyki 3D, choć to nie gramofon z lampą (nie moja bajka...). Bas mocny, pod kontrolą, ale odpowiednio nasycony.Średnica lekko dogrzana, lecz czytelna. Wysokie tony mocne (!), aczkolwiek gładkie, bez wyostrzeń. Warto poeksperymentować z kablem zasilającym (u mnie ostatecznie gra z Furutechem FP-TCS21 z wtykami 28/38G) oraz cyfrowym. U mnie zmiana interkonektu współosiowego z budżetowego VIA BLUE (NF-75 Silver) na PAD Genesis X przyniosła znaczącą poprawę, zwłaszcza w zakresie przejrzystości i stereofonii. Co jeszcze? Pierwszy raz usłyszałem moduł Bluetooth, który gra dobrze, a jak na ten standard tego połączenia wręcz bardzo dobrze - chip odpowiedzialny za Bluetooth nie przetwarza sygnału cyfrowego, lecz jest poprowadzony do sekcji analogowej, gdzie świetną robotę wykonują 2 x AKM AK4497EQ. Zdecydowanie polecam kupić/wypożyczyć i się przekonać. :)
jeszcze

20.7.2021

DAC objawienie, muzykalność i czystość w jednym, nasycone brzmienie i gęste tonalnie (jakie trąbki, dęciaki) ale nie poprzez przedzierające się zniekształcenia i narzucanie jednolitego charakteru jak w niektórych R2R. Tu muzyka płynie jak nektar, gładko ale i z niesamowitą rozdzielczością we wszystkich podzakresach. Nie brakuje precyzji, lokalizacji, rozciągłości na boki i w głąb, scena wręcz wybitna, bas bardzo dobry. D70s nadaje się i do klasyki, jazzu i do elektroniki, bardzo uniwersalne brzmienie.Najbardziej udany DAC Toppinga (wliczając najnowszy D90se). Podwójny AKM 4497 w najlepszym wydaniu. Jeśli ktoś napisze coś złego o brzmieniu D70s tzn. że po prostu kłamie, ma w tym interes albo wywalił pieniądze na dCS czy denafrips. Warto samemu się przekonać zwłaszcza, że nie kosztuje 55.000 zł tylko 20 razy mniej. Jeśli czytasz moją opinię tzn. że szukasz opinii innych. Błąd. Bardzo polecam sprawdzenie samemu.
jeszcze
Warunki usługiPolityka prywatności