logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie TP-Link TL-SG108PE. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu TP-Link TL-SG108PE.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu TP-Link TL-SG108PE liczba opinii klientów wynosi 31, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.11.2021

To już mój 3ci taki sam switch. Sprawdza się.Do poprzedniej opinii:"Switch całkowicie bezgłośny i metalowy, ramki JUMBO 16kB, obsługuje VLANy 802.1q, konfiguracja tylko przez WWW lub prostą aplikację na Windowsa. Brak możliwości monitorowania zdalnego (można rzeźbić odpytywanie przez WWW o liczbę pakietów na interfejsie), brak możliwości chociażby sprawdzenia jaki adres MAC jest na jakim interfejsie sieciowym (za to odjęta 1 gwiazdka w ocenie). Switch sam w sobie jest stabilny, raz włączony działa i działa.Możliwość zasilenia urządzeń zgodnych z PoE/PoE+ jest jego wielką zaletą."dodam jeszcze, że istnieje opcja wyłączenie diod LED, co może być przydatne jeśli switch ma w nocy nie przeszkadzać swoim miganiem.
jeszcze

28.2.2021

Switch całkowicie bezgłośny i metalowy, ramki JUMBO 16kB, obsługuje VLANy 802.1q, konfiguracja tylko przez WWW lub prostą aplikację na Windowsa. Brak możliwości monitorowania zdalnego (można rzeźbić odpytywanie przez WWW o liczbę pakietów na interfejcie), brak możliwości chociażby sprawdzenia jaki adres MAC jest na jakim interfejsie sieciowym (za to odjęta 1 gwiazdka w ocenie).Switch sam w sobie jest stabilny,raz włączony działa i działa.Możliwość zasilenia urządzeń zgodnych z PoE/PoE+ jest jego wielką zaletą.
jeszcze

27.7.2021

W tych pieniądzach to naprawdę rewelacyjny przełącznik. Tym bardziej, że jako jeden z niewielu odpowiada na bardzo konkretny scenariusz w którym mamy trochę poe i nieco więcej niż 2 gigabitowe porty. Również od strony zarządzania i weryfikacji wszystko jest. Kupię sbie jeszcze jeden taki przełącznik zamiast jednej niezarządzalnej skrzyneczki od cisco.

6.9.2021

Kompaktowy, bezgłośny switch. Uwaga na porty PoE, bo współpracują tylko z urządzeniami z aktywnym PoE zgodnymi ze standardem IEEE 802.3af. Pasywne urządzenia (np. kamera TP_Link) nie będzie zasilana :-(

9.1.2022

Nie uruchamiałem jeszcze funkcji POE więc w pełni nie ocenie. GBit switch ok - działa bez zawiasów póki co. Polecam w tej cenie chyba nic lepszego z POE nie znajdziemy.

29.5.2020

Przełącznik z PoE i opcją zarządzania. Idealnie spisuje się jako urządzenie centralne, przez który przebieją wszystkie ścieżki. POLCEAM

8.1.2022

W warunkach mikrofirmy doskonale spełnia swoje zadania, na chwilę obecną zasila dwa AP Omada, planuję dołożyć trzeci

23.11.2019

Switch TP-LINK TL-SG108PE Easy Smart jest dobrym produktem za rozsądne pieniądze , łatwy w obsłudze.

6.12.2020

Sprawdza się znakomicie do zasilania kamer IP. To już mój drugi switch. Urządzenia bezawaryjne.

25.8.2021

super sprzęt , za ta cenę, poe + vlan - nic dodać, mała i sprawna sieć, dobrze zabezpieczona.
Warunki usługiPolityka prywatności