logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Trec Hmb Formula 440 kap. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Trec Hmb Formula 440 kap.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Trec Hmb Formula 440 kap liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.10.2009

Firma Trec to lider wśród firm produkujących odżywki dla sportowców.HMB tej firmy to odżywka droższa od innych,ale dająca gwarancje,że stosując ją osiągniemy postawione sobie cele.Powoduje redukcję tkanki tłuszczowej,uwydatnia zarys mięśniowy ciała,powoduje przyrost siły,oraz poprawia ogólne samopoczucie.Zalecam stosowanie HMB wraz z kreatyną,która dodatkowo spowoduje przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej,oraz siły.

6.1.2010

Super sprawa. Bardzo dobre rezultaty, opakowanie, które wystarcza na długo. Wzrost wytrzymałości odczuwa się już po kilku dniach, wzrost masy mięśniowej jest oczywiście wolny, jak to zwykle z HMB, ale rezultaty są trwałe. U mnie nie było spadków nawet po kilku miesiącach od zaprzestania treningu. Polecam

9.9.2009

Według mnie hmb jest niezbędnym suplementem, który powinien być stosowany podczas ciężkich treningów. Działa on antykatabolicznie. Produkt jest w postaci kapsułek łatwych do połknięcia oraz do transportu na trening. Cena również jest przystępna a opakowacie wystarcza na długi okres czasu.

7.12.2009

Z tego HMB byłem najmniej zadowolony. Cena dość spora, słabszy od nowszej wersji tego suplementu, niemniej jednak także polecam, ogólnie przepadam za tego typu suplementami. Trzeba przyznać ze odżywka ta jest świetnym wspomagaczem przy ciężkim treningu.

7.8.2019

TROSZKĘ WIĘKSZA DAWKA I DZIAŁA OK

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności