logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Veet Natural Inspirations plastry do depilacji twarzy z olejkiem arganowym 12 szt.. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Veet Natural Inspirations plastry do depilacji twarzy z olejkiem arganowym 12 szt..

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Veet Natural Inspirations plastry do depilacji twarzy z olejkiem arganowym 12 szt. liczba opinii klientów wynosi 11, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.5.2019

Te plastry do twarzy są jedynymi dostępnymi na rynku, które nie podrażniają mojej skóry i jej nie krzywdzą! To niesamowite jak dobrze się po nich czuję i jak szybko moja skóra się regeneruje, a co najważniejsze, są bardzo skuteczne. Polecałam je swoim koleżankom, mamie i z całym sercem mogę polecić każdemu kto potrzebuje takiego produktu. Rewelacja!

15.5.2019

Pierwsze wrażenie bardzo przyjemny zapach. Zawsze szukam produktów skutecznych i wydajnych. Plastry można przyklejać kilka razy - z bardzo dobrym efektem. Po depilacji jestem zawsze mile zaskoczona. Skóra jest gładka, plastry wyrywają włoski bardzo dokładnie, a dzięki delikatnej formule nie podrażnia mojej skóry. Zdecydowanie polecam.

22.6.2019

delikatne, nie miałam po tych plastrach żadnych podrażnień, skóra jest gładka, miła w dotyku, miałam spokój z włoskami na wiele tygodni. Olejek makadamia bardzo fajnie nawilża, a przy tym same plastry mają bardzo przyjemny zapach

14.5.2019

Dla mnie ok spełnia swoje funkcje chociaż trzeba kilka razy przyklejać żeby było idealnie wydepilowane

22.6.2020

Wygodne w użyciu i skuteczne plastry do depilacji wąsika.

11.12.2020

Najlepsze z dostępnych na rynku tego typu produktów.

6.8.2020

Działa jak należy. Polecam

17.5.2019

zdaje egzamin

21.5.2019

wszystko ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności