logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Vetfood Maxi/Guard Oral Cleansing Gel 118Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Vetfood Maxi/Guard Oral Cleansing Gel 118Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Vetfood Maxi/Guard Oral Cleansing Gel 118Ml liczba opinii klientów wynosi 33, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.1.2019

U mojego kota niestety nie zadziałał, ale okazało się, że kot miał nadziąślaka (raka śluzówki), a nie samo zapalenie dziąseł, pomimo narkozy i wycięcia guza skończyło się uśpieniem niestety. Także jeśli ten lek nie działa u zwierzątka, to będzie to wskazówka, żeby dalej szukać przyczyny choroby.

26.3.2018

Najlepszy preparat stomatologiczny dla psów, z jakim się spotkałem. Bardzo skuteczne działanie antybakteryjne, u mojego psa zapobiega uciążliwym nawrotom infekcji błony śluzowej. Ponadto przy codziennym stosowaniu praktycznie znika problem z narastaniem kamienia nazębnego.

8.8.2022

Zdecydowanie polecam. Zaognione dziąsła mojego kota szybko wróciły do normy. Widać, że w końcu przestały go boleć.Jeśli chodzi o smak, to kot nie narzeka. Bez marudzenia daje sobie wyszorować tym zęby.Aplikacja produktu łatwa i szybka.

17.8.2021

Stosujemy "jak się przypomni" ale już widać poprawę. Ząbki pięknie się wybieliły. Pieseł trochę się krzywił na początku, ale już się przyzwyczaił. Gorąco polecam

25.6.2019

Wet polecił mi ten produkt w przypadku kamienia na zębach u agamy brodatej. Po dłuższym czasie stosowania widoczna jest znaczna poprawa. Bardzo polecam :)

19.4.2022

ZEL IDEALNY NIE TRZEBA PIESKOWI CZYSCIC ZEBOW JESLI NIE LUBI WYSTARCZY ZEL PODAC NA JEZYK LUB DZIASŁA USUWA KAMIEN POLECONY PRZEZ PANIA STOMATOLOG PSIA

3.3.2021

Polecony przez weterynarza. Do aplikacji polecam kupić szczoteczkę dla małych dzieci - lepiej zbiera osad, czego np. gumowe nakładki nie robią.

23.7.2020

Z dużą dozą prawdopodobieństwa dzięki temu żelowi moje koty ciągle jeszcze mają jakieś zęby. Niestety resorpcje i stany zapalne powracają.

17.12.2021

Na prawdę dobry środek. Używają go lekarze więc komentarz zbędny. Z mojej strony- po prostu działa.

12.3.2021

Produkt znam i jest na pewno jednym z najlepszych na rynku do codziennej higieny pyska psa.

4.7.2021

Przedmiot zgodny z opisem, sprawdza się w codziennej higienie jamy ustnej naszego kota.

13.7.2022

Poprawia zapach z jamy ustnej kota już po pierwszym użyciu. Kot nie protestował

31.3.2020

Kotek nie protestuje przy aplikacji. Są znaczne efekty na dziąsłach

10.5.2022

Świetny produkt. Już po kilku aplikacja jest poprawa u kota.

23.12.2020

Znakomicie oczyszcza psinpyszczek z bakterii i zapachu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności