logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Vifon Zupa błyskawiczna Krewetka Pikantna o smaku krewetkowym z kluskami 70 g. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Vifon Zupa błyskawiczna Krewetka Pikantna o smaku krewetkowym z kluskami 70 g.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Vifon Zupa błyskawiczna Krewetka Pikantna o smaku krewetkowym z kluskami 70 g liczba opinii klientów wynosi 40, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 3.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.10.2018

Zgadzam się, najlepsza z Vifonu! Nie dla każdego ze względu na smak (krewetki) i ostrość (spróbujcie otworzyć saszetkę z tym białym proszkiem i wziąć głęboki wdech xDDDD możecie też otworzyć tę saszetkę w niewielkim pomieszczeniu pełnym ludzi i sprawdźcie jaki będzie efekt xDDDD). P O L E C A M !!!

29.7.2019

Bardzo odpowiada mi jej smak, bo jest naprawdę inny niż normalna zupka 'chińska', ale ciężko mi ją jeść przez to że pali w usta. Zdecydowanie dla fanów ostrych potraw.Odbiegając od normy znanej z innych zupek Vifon to nie olej smakowy jest ostrym składnikiem a sama baza zupki.

27.3.2018

Super smaczna (w porównaniu do innych tego typu zupek ;) )Smak wyrazisty lekko kwaśny z posmakiem kokosa i trawy cytrynowej. Ostrość na idealnym poziomie.Oczywiście zupa raz na jakiś czas bo to sama chemia. Jem jak chcę się odrobaczyć i zamordować mojego tasiemca ;)

2.12.2018

Bardzo dobra zupka ale nie dla każdego. Trzeba lubić ostre zupki i orientalne smaki. Ktoś kto pisze że zupka jest obrzydliwa i nie da się jej jeść widocznie mało je azjatyckich dań. Polecam bo smak i aromat oraz jakość jedzenia jest super.

10.1.2018

Smaku krewetek jest ilość sladowa, ale raz na jakiś czas zupka smaczna. Kwaśność i aromat kokosa odczuwalna. Ostrość też ujdzie, ale jak najdzie na ostre, to parę kropel tabasco habanero trzeba dorzucić.

13.6.2019

idealna do skrytego zabujstwwa w tramwajó przy okazji zabijesz sb no nie polecam no a kokosa nie czuc hociasz nw co to bylo ale oguem *****

7.9.2018

Smak naprawdę podobny do zupy krewetkowej z dobrej restauracji. Jak ktoś nie lubi to nie wiem po co kupuje i potem narzeka?

21.9.2021

Najlepsza zupka chińska. Ostra, ale bez przesady, taka w sam raz. Tylko trzeba wsypywać dodatki przy otwartym oknie.

24.9.2021

najlepsza zupka vifona smakuje bardzo orientalnie ja dodaje sambali i cytryny i jest naprawde super

20.4.2021

Jedna z moich ulubionych zupek, smak zupełnie niepowtarzalny, jeden pokocha, drugi znienawidzi.

6.4.2019

***** zupka!!! Od 25 lat nie jadłem tak pikantnej chińskiej zupki. Tylko dla odważnych ???

11.12.2018

Najlepsza zupa błyskawiczna dostępna na rynku. Aromatyczna, ostra, cytrusowa i pikantna.

12.4.2018

najlepsza z vifonów. Smakuje jak plyn do naczyn a mimo to jest przepyszne!

31.7.2021

Moja ulubiona - innym w rodzinie nie podchodzi, dla mnie uzależniająca :-)

17.2.2019

Deklasuje pozostałe zupki pod względem smaku i mocy. Pali jak należy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności