logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie VitalDerm REPAIRING HAIR SERUM Naprawcze serum do włosów 100ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu VitalDerm REPAIRING HAIR SERUM Naprawcze serum do włosów 100ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu VitalDerm REPAIRING HAIR SERUM Naprawcze serum do włosów 100ml liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.2.2017

Serum pomogło w pielęgnacji włosów bardzo suchych, w połowie afroamerykańskich. Zdecydowanie polecam produkt, jeśli ma ktoś problem, z brakiem połysku, szorstkością włosów i problemami z ich rozczesywaniem. Ja już mam 5 butelke z rzędu, ale dla włosów normalnych gładkich taka buteleczka na pewno na długo wystarczy, ponieważ serum jest bardzo tłuste, więc nie trzeba dużo nakładać. piękny zapach zostaje na długo!

28.1.2018

Bardzo wydajny. Mam włosy za ramiona, a 1 opak. starcza na rok. Rewelacyjne. Włosy są błyszczące, zdrowe, piękne. To serum jest luksusem dostępnym dla każdego. Poleciła mi go właścielka salonu urodowego, ktòra przetestowała inne preparaty tego typu.

2.12.2020

wspaniałe serum, pięknie pachnie i rewelacyjnie nawilża suche zniszczone włosy po farbowaniu. Znam produkt już dobre kilka lat i polecam każemu, naprawdę rewelacja.

30.10.2018

Bardzo wydajny produkt. Świetnie nawilża i dodaje połysku włosom. Polecam szegolnie do wlosow suchych.

26.12.2019

Używam [cała rodzina]od 3 lat, lepszego nie znalazłam

5.11.2017

Najlepszy produkt jaki miałam!

12.1.2021

Bardzo polecam super produkt

18.10.2021

SUPER POLECAM

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności