logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Wiko Wim Lite Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Wiko Wim Lite Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Wiko Wim Lite Czarny liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.8.2019

Jak na klasę średnią bardzo dobra jest też specyfikacja tego smartfona. Snapdragon 435, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej (z możliwością rozszerzenia jej kartą pamięci), do tego dobrze wyglądająca bateria o pojemności 3000 mAh. W dodatku mamy tu NFC, polecam, to bardzo wygodne rozwiązanie.

13.11.2017

Byłem zadowolony z Wiko Robby, WiM Lite miał LTE dlatego zmiana, jest bardziej poręczny i nowoczesny oraz solidny. Bardzo wygodny w sam raz pod każdym względem, szkoda że nie wyboru w Polsce innych kolorów, więc mam czarny...

5.12.2017

Extra telefon, bardzo poręczny i super szybko pracuje. Genialne jest to, że firma dołożyła dodatkowo NFC do tego modelu, dzięki czemu nie musze na zakupy brać już portfela i płacę telefonem, polecam wszystkim.

4.11.2017

Jestem bardzo zadowolony z telefonu, parametry są według mnie wysokie w stosunku do nie wysokiej ceny. Polecam każdemu który szuka dobrego telefonu za niewielką cenę.

16.10.2019

Jeszcze nie otrzzmalem smartfona ale wiem ze jest godny swojej ceny. Z pewnoscia go polece.

15.12.2017

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności