logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie XIAOMI WYŚWIETLACZ LCD REDMI 5 PLUS + EKRAN DOTYKOWY BIAŁY (DOTYK). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu XIAOMI WYŚWIETLACZ LCD REDMI 5 PLUS + EKRAN DOTYKOWY BIAŁY (DOTYK).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu XIAOMI WYŚWIETLACZ LCD REDMI 5 PLUS + EKRAN DOTYKOWY BIAŁY (DOTYK) liczba opinii klientów wynosi 41, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 0. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.4.2022

Kupując ten wyświetlacz nie spodziewałem się cudów - i takich też nie ma. Miałem wcześniej również zamiennik w którym jakość wykonania na każdym kroku było lepsza, ale też sam wyświetlacz był o 40zł droższy niż ten. Jakość odwzorowania barw jest słaba, tak jak i maksymalna jasność. W moim egzemplarzu jeszcze jest problem z podświetleniem przycisków nawigacyjnych jak i ich responsywnością (niekiedy trzeba mocno wcisnąć by klawisz załapał), samo podświetlenie jest krzywo względem przycisków przez co tego podświetlenia praktycznie nie ma. O dziwo sam ekran dotykowy działa nad wyraz dobrze i tu nie mam żadnych zastrzeżeń.Mimo wszystko polecam ten zamiennik dla osób, które nie wymagają jakości zbliżonej oryginałowi.Cena zdecydowanie gra tutaj na korzyść kupującego.Ale jeśli zależy Ci na jakości niczym oryginalny wyświetlacz, to
jeszcze

16.6.2021

Korpus na pierwszy rzut oka wykonany poprawnie, bez niespodzianek. Wyświetlacz mieści się bez problemu. Słabą stroną jest jakość materiału. Górna część po zamontowaniu płyty głównej zaczyna się odklejać od dotyku. Plastik w tym miejscu jest zbyt miękki i podatny na odkształcenia (nie są to na razie znaczące odchyłki ale jednak..., kurz się dostanie bardzo szybko do środka).

25.6.2022

Jakość wykonania wysoka, szkło nie pękło podczas montażu. Dotyk reaguje bez jakichkolwiek opóźnień. Matryca oferuje optymalne kolory oraz jasność. Jedyny minus to brak tasiemki podświetlającej przyciski systemowe i należy ją ostrożnie przekleić ze starego wyświetlacza.

16.6.2021

Poprawnie wykonany, szkło nie jest za cienkie i nie pęka samoistnie jak w innych. Jakość wyświetlacza nawet niezła, trudno mi porównać do oryginału bo ten ze względu na uszkodzenia mechaniczne już w ogóle nie "świecił".

13.3.2022

Wyświetlacz ciemniejszy od oryginału i do tego bardzo kruchy. Trzeba bardzo uważać przy montażu i przy używaniu. Poza tym OK. Dotyk działa idealnie. Wszystko działa tak jak powinno. Dobra alternatywa dla produktu ori.

5.8.2021

ekran super, telefon jak nowy, wyświetlacz świeci ciemniej niż oryginał, ale i tak jestem zadowolona. pierwszy raz wymieniałam wyświetlacz i mi się udało

22.7.2020

ekran pasuje idealne jedynie kolory maja inny kontrast niz oryginał, ale czego chcieć po zamienniku ważne że dotyk działa jak należy

15.4.2019

Wszystko elegancko spasowane, lekki prześwit jednego z podświetlanych klawiszy, ogólnie polecam bardzo.

1.6.2021

jakość obrazu bardzo dobra dotyk reaguje w każdym miejscu jadnakowo dobrze wszystko działa, polecem.

21.4.2020

łapie duszka na ekranie z poprzedniej aplikacji, czasem ma podwójny klik

1.8.2020

zgodnie z opisem ale jeszcze nie zamontowny.

15.9.2020

Ekran reaguje na dotyk, wszystko działa.

4.3.2019

szybko, sprawnie i towar zgodny z opisem

31.8.2021

jak za tą cenę to bardzo dobry

5.11.2020

Szybko Sprawnie Bez problemów

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności