logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Yasumi Peeling Aha Ampułka z Kwasem Glikolowym 3ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Yasumi Peeling Aha Ampułka z Kwasem Glikolowym 3ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Yasumi Peeling Aha Ampułka z Kwasem Glikolowym 3ml liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.2.2019

produkt bardzo dobry. dla podtrzymania efektu potrzebowałabym używać go bardzo regularnie i często. co prawda ilość ampułki spokojnie wystarcza na 3 użycia, jednak cena w stosunku do ilości jest dla mnie dość wysoka.

4.6.2019

Od razu po nałożeniu ampułki widziałam wspaniały efekt, zgładzoną i piękną skórę. Ważne jest, by wiedzieć kto może oraz jak ten produkt stosować. Mi poleciła pani kosmetolog w salonie.

13.12.2018

Fajny produkt, ale słaby bo wiadomo do użytku domowego. Używałam 1 ampułki przez ok. 5 dni i moje krosty na twarzy zaczęły się goic, zasuszac, więc działa. Polecam

9.10.2020

Skuteczny, już po pierwszym użyciu widać korzystne zmiany. Skóra rozświetla, zwężone pory i brak widocznych zaskórników. Wydajny u mnie minimum 3-4 aplikacje.

26.6.2017

Bardzo przyjemny kosmetyk. Szybko zmniejszył ilość zaskórników, zamknął pory. Polecam

2.4.2018

Świetny w codziennej pielęgnacji wieczornej.
Warunki usługiPolityka prywatności