logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Ziaja Sopot Bursztynowa Opalenizna Krem Brązujący Przeciw Zmarszczkom 50ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Ziaja Sopot Bursztynowa Opalenizna Krem Brązujący Przeciw Zmarszczkom 50ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Ziaja Sopot Bursztynowa Opalenizna Krem Brązujący Przeciw Zmarszczkom 50ml liczba opinii klientów wynosi 13, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.3.2018

Dla mnie rewelacyjny. Delikatnie brązuje twarz.Nie powoduje efektu pomarańczowej maski. Stosuję go głównie wiosną, kiedy chcę uzyskać efekt delikatnej opalenizny. Latem wzmacnia kolor uzyskanej opalenizny. Odnośnie działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam jakiś powalających efektów, ale nie kupowałam go w tym celu. Więc to działanie (przeciwzmarszczowe) to tylko dodatek dla mnie.

29.12.2017

Ziaja Sopot Bursztynowa Opalenizna Krem Brązujący Przeciw Zmarszczkom 50ml - UZYWAM JUŻ KTÓREŚ OPAKOWANIE, CZY DZIAŁA PRZECIW ZMARSZCZKOWO NIE WYPOWIEM SIĘ NIE WIDZĘ AŻ TAKICH ZMIAN MOŻE NIE MAM ZA DUŻO ZMARSZCZEK, LEKKO BRĄZUJE I BARDZO ŁADNIE PACHNIE, FAJNIE SIĘ WCHŁANIA, OGÓLNIE POLECAM I CENA TEŻ ROZSĄDNA

10.8.2020

Dla mnie to Super Rewelacyjny krem za niską cenę - wydajny, fajnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy jak niektóre kremy, nadaje odcień delikatnej opalenizny (bynajmniej nie żółtej :) - Polecam z całego Serducha :)

8.7.2021

Samoopalacz wspaniały. Lepiej nie ryzykować wystawiając się na słońce, takie produkty pomagają nam w tym.

21.8.2019

Zdecydowanie polepszyła mi sie cera.Krem jest delikatny.Delikatnie nadaje lekko opalony kolor.

24.1.2017

zamówiłam już drugie opakowanie, kremik świetnie pachnie i lekko brązuje skórę, polecam

9.8.2018

Delitakny krem na podtrzymanie opalenizny.

6.1.2022

Naprawdę nadaje piękny kolor jasnej skórze

17.12.2013

Od dawna go używam i jest świetny.

18.4.2019

Ten krem to rewelacja

5.1.2019

polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności