logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4 Tech Bloody Terminator Laser TL60 (A4TMYS45388). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4 Tech Bloody Terminator Laser TL60 (A4TMYS45388).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4 Tech Bloody Terminator Laser TL60 (A4TMYS45388) liczba opinii klientów wynosi 36, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Za wcześnie na pytania, jak się sprawuje zakupiony przedmiot. Wszystkie opinie wypowiadane po dwóch tygodniach lub tygodniu od zakupu, raczej nie będą wiele mądrego wnosiły na temat określonego przedmiotu. Myszkę kupiłem po raz drugi, poprzednia pracowała około 4 lat. Ostatnio uszkodzeniu uległo "kółeczko do przewijania" scroll. Kupiłem taką samą, bo nie miałem z ną żadnych kłopotów. Poprawiono przewód, jest teraz w sznurkowej otulinie. A także usunięto z myszki trudne do utrzymania w czystości gumowe nakładki, poprawiające chwyt. Zastąpiła je perforacja w tworzywie, całkiem dobrze spełniająca swoją rolę. Atutem myszki jest możliwość zmiany rozdzielczości, stosuje to głównie przy używaniu programów graficznych.Ogólnie polecam, ale opinię wydaję na podstawie poprzedniego produktu. Obecny na pozytyw musi sobie zapracować.
jeszcze

Zdecydowałem się kupić tą mysz z uwag na zalety poprzednika, u którego izolacja kabla rozdała się ze starości. Niestety mysz ma swoje wady: Po pierwsze mysz, w przeciwieństwie do pierwowzoru, "nie pamięta" ustawienia czułości po wyłączeniu komputera, co jest trochę denerwujące. Po drugie chropowata powierzchnia myszy sprawia wrażenie, jakby miała się wyśliznąć z reki. Zdecydowanie wolałem gładką powierzchnię poprzedniczki. Dla fanów poprzedniego modelu dodam, że można ją reaktywować wymieniając przewód na nowy, w oplocie, dostępny na serwisie aukcyjnym. Trzeba tylko zmienić kolejność przewodów wtyczki, bo jest do innego modelu. I tak oto znowu używam starego modelu,a nowy pełni funkcję rezerwowego :).
jeszcze

Świetna, ma ją od lat i jeżeli kiedyś będę musiał zmienić to na taką samą (ewentualnie inną tej serii). Wygodnie leży w ręce, kolor podświetlenia zmienia się wraz ze zmianą czułości (warto dodać że podświetlenie nie generuje światła niczym Hollywoodzkie reflektory jak w niektórych markach).

Spełniła moje oczekiwania,użytkowałem przedtem A4 EVO 7 przycisków która bardzo dobrze leżała w dłoni.Ta jest większa ale też dobrze leży jest precyzyjna,do grania w zupełności wystarcza.Polecam.

13.1.2021

Terminator LT60 sprawuję się idealnie i w grach i jako zwykła mysz, bardzo czuła na każdej powierzchni, dobrze dopasowana do dłoni, bardzo dobra jakoś wykonania.

8.6.2021

+++ Bardzo dobry stosunek jakość/cena. Metalowe ślizgacze są trwałe i ułatwiają operowanie myszką. Duża ilość przycisków i długi kabel w oplocie. Polecam! +++

5/5 Bardzo fajna myszka polecam serdecznie łatwo ustawia się macro i polecam do zestawu klawiaturę A4Tech Xgame X7-G800V

Bardzo fajna myszka polecam serdecznie łatwo ustawia się macro i polecam do zestawu klawiaturę A4Tech Xgame X7-G800V

27.11.2020

Bez zastrzeżeń. Świetnie się z niej korzysta, dobrze leży w dłoni a stosunek ceny do jakości serio fajny.

18.1.2021

Przyjemnie leży w ręce, w miarę masywna. Jedyny minus to dodatkowo płatne oprogramowanie.

7.2.2021

Niestety pomimo dużych rozmiarów myszka mało nie jest najwygodniejszym urządzeniem.

Solidnie wykonana, wystarczająca ilość przycisków do gier, precyzyjna,

10.1.2021

Wygodna i poręczna, warta swojej ceny. Wygląd zdecydowanie na plus

Mysz używana od 5 lat nie narzekam żadnych problemow

Produkt oferuje duże możliwości w dobrej cenie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności